Fiete – animowana książeczka o marynarzu

Coraz popularniejsze stają się animowane książki. Co powiecie na produkcję o nazwie Fiete, która przeprowadzi Wasze dziecko przez świat? Aplikacja została nominowana do wielu prestiżowych nagród. Jest odpowiednia dla dzieci od 1 do 3 roku życia. Jeżeli szukacie czegoś porządnego, a jednocześnie nie banalnego dla swojego malca, powinniście zainteresować się tym wpisem. Poza animowaną książeczką, dziecko będzie mogło rozwiązywać zagadki ukryte w grze. Nie stanie się jednak nic, jeśli ich nie przejdzie – w każdej chwili może otworzyć nową historyjkę.

Wygląda niepozornie, prawda? Uwierzcie mi jednak, że potrafi zabawić dziecko na długi czas. Marynarz jest głównym bohaterem we wszystkich historyjkach, co nie oznacza, że bajka jest nudna i ciągle wałkuje to samo. Zamiast kartek z książki, przechodzimy pomiędzy kolejnymi punktami na planszy. Twórcy aplikacji oznaczyli je tematycznie – jeżeli zadaniem dziecka będzie sporządzenie posiłku, odpowiednia ikonka wyświetli się na naszej ścieżce. W grze znajdziemy takie zadania, jak dopasowywanie dwóch takich samych kartoników, zbieranie jabłek z drzewa i wkładanie ich do koszyczka, dopasowywanie kół do autka, oraz wiele więcej.

Uważam, że aplikacja nadaje się zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców, jednak w mojej głowie przeważa opinia, że w takim charakterze książki odnajdą się lepiej mali mężczyźni :) Tak, czy inaczej – polecam. Produkcja godna uwagi.

Pobierz Fiete za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button