Fat Princess: Piece of Cake – grubasińska księżniczka pod ostrzałem

Jeżeli jest Wam jeszcze mało gier ,,dopasuj 3″, ucieszycie się pewnie z Fat Princess: Piece of Cake. Aplikacja studia PlayStation Mobile jest bowiem połączeniem klasycznego match 3 z bijatyką. Główną bohaterką jest różowa księżniczka przypominająca odrobinę świnkę Pigi. Naszym zadaniem jest przyjście jej na ratunek.

2

Wielkim atutem produkcji jest fakt, że możemy grać w języku polskim. Niebieska armia najechała na ciasteczkowe królestwo. Czerwoni nie mogą dać się pokonać, więc w tym celu walczą na śmierć i życie. Do tego służy plansza z kryształami. Odpowiednie kolory wskazują na dane umiejętności żołnierza. I tak chcąc zadać cios jednemu z niebieskich, należy skorzystać z miecza.

W trakcie gry mamy okazję na oglądanie walki i monitorowanie poziomu życia bohaterów (zarówno naszych, jak i przeciwników). Często żartobliwe, średniowieczne pojedynki okazują się być świetnymi przerywnikami. Warto pamiętać o tym, że wróg też może wykonać ruch – dysponuje on swoją własną planszą, więc nasze fanty są niezagrożone.

Zależnie od tego, jakiej rangi są nasi rywale, korzystamy z mieczy, pistoletów, czy innych rodzajów broni. Musimy zadbać o uleczanie, jak i zbierane punkty.

1

Jeden poziom to jedna walka z różnymi jednostkami. Wśród nich znajdą się kapłani, chłopi, rycerze i inni. Należy bardzo rozważnie korzystać z posiadanych przedmiotów, by w kolejnych starciach na tej samej arenie nie pozostać z ręką w nocniku.

Aplikacja jest przyjemna pod każdym względem. Fanów match 3 nie będę musiała namawiać na testowanie. Mam nadzieję, że inni gracze również przekonają się do zabawnego i naprawdę dobrego dzieła PlayStation Mobile.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button