Farm Heroes Saga – warzywne ,,match 3″

Farm Heroes Saga to kolejna propozycja gry z kategorii ,,dopasuj trzy”, która swoim urokiem sprawia, że możemy grać w nią bez końca. Minuty, godziny… a co tam! Tygodnie i miesiące spędzone nad aplikacją sprawią, że wcale nie będziemy znudzeni. Wręcz odwrotnie – im dłużej będziecie grać, tym bardziej będziecie zachwyceni.

Jak to zwykle bywa w grach tego typu, zadanie gracza polega na połączeniu minimum trzech elementów, aby uzyskać premię punktową. Zawsze, kiedy uda Wam się stworzyć combo wielkości 4, 5, bądź 6 obiektów, otrzymacie bonusowe efekty specjalne, polegające na przykład na rozwaleniu wszystkich warzyw, jakie znajdują się na linii zbitych obiektów.

Za sztabki złota, które możecie czasem uzyskać w grze, warto kupić ulepszenia, które pozwolą Wam na przejście bardzo trudnych etapów bez konieczności walki ze swoimi nerwami.

Początkowo oczywiście nie będziecie mieć problemów z uzyskaniem awansu do następnego levelu. Wyświetlą Wam się warzywa, które musicie zbijać. Jeżeli jest napisane, że należy uzyskać osiem marchewek, musicie zrobić wszystko, aby w określonej ilości ruchów zbijać przede wszystkim te warzywa, które macie wyznaczone.

Jeżeli nie uda Wam się tego dokonać, musicie zacząć grę od nowa – oczywiście od etapu, na którym zakończyliście. Do przejścia macie przed sobą aż 265 leveli, które są stale aktualizowane.

Każdy etap możecie przejść z maksymalnie dwiema gwiazdkami. Swoimi wynikami możecie dzielić się ze znajomymi z Facebooka. Jeżeli mówimy już o tym portalu społecznościowym, warto wspomnieć, że gracze mogą sobie wzajemnie wysyłać prezenty w postaci ulepszeń, bądź dodatkowych żyć.

Pobierz Farm Heroes Saga za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button