Espire Launcher – iOS na Twoim telefonie

espire launcheriOS bardzo często jest określany jako system, który wygląda najlepiej spośród wszystkich oraz jest najbardziej przyjazny użytkownikowi. Oczywiście – ile ludzi, tyle opinii. Dlaczego więc nie skorzystać z niesamowitych możliwości Androida w kwestii prsonalizacji i nie upodobnić swojego smartfona do produktu Apple?

Przed nami aplikacja Espier Launcher. Nie ingeruje ona w system. To zwykły launcher, dostępny w markecie, a więc nie wymaga Roota do swojego działania.

Wygląda on dokładnie tak jak dziecko Apple. Przeniesiono wszystkie ikony oraz sposób ich wyświetlania. To samo dotyczy animacji, które są identyczne. Oczywiście – tylko w zakresie launchera. Nie mamy więc tutaj standardowej szuflady aplikacji. W systemie iOS coś takiego jak pulpit nie istnieje. Możemy się przenosić tylko między programami. Przecież to z nich korzystamy w znakomitej większości. Launcher nie ma także zbyt wielu opcji konfiguracyjnych. Ograniczają się one do możliwości włączenia widżetów czy też wibracji przy dotyku. Do dyspozycji jednak otrzymujemy style – te znaleźć możemy w Internecie.

Jak widać – użytkownicy Androida przyzwyczajeni do swoich widżetów nie będą zawiedzeni. Ostatni ekran po lewej pozwala nam na wyszukiwanie. W nowych wersjach systemu wyszukiwarka ta jest zintegrowana z innymi aplikacjami, a więc działa to naprawdę bardzo przyjemnie.

Do kompletu znaleźć możemy także ekran blokowania, czy też inne dodatki. Naprawdę – upodobnienie swojego Androida do iOS jest bajecznie proste. Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiednich dodatków i ich instalację, wraz z ewentualną konfiguracją do naszych potrzeb.

Dla fanów wyglądu od Apple aplikacja jest świetnym rozwiązaniem. Wygląda ona właśnie tak jak chcielibyśmy tego od imitacji interfejsu iOS. Jeśli jednak nie jesteście takimi zapaleńcami, to z pewnością znajdziecie lepsze i ciekawsze launchery z większymi możliwościami konfiguracji niż Espier Launcher.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button