Earn to Die 2 – apokalipsa zombie za darmo przez limitowany czas!

Użytkownicy urządzeń z systemem iOS otrzymali szansę pobrania gry Earn to Die 2 za darmo z okazji pewnego australijskiego święta. To chyba świetna okazja do tego by zaprzyjaźnić się z szybkimi brykami i rozpocząć walkę z zombiakami ;) Na obecną chwilę dostępny jest tylko jeden tryb rozgrywki, a mianowicie ,,story”. ,,Missions” ma oznaczenie: wkrótce.

W historyjce oglądanej na początku gry widzimy że miasto zostało opanowane przez zombie. Mieszkańcy, którzy przetrwali zostali zobowiązani do przetransportowania się do miejsca ewakuacji. Główny bohater decyduje się na dramatyczne posunięcie i wsiada w wybrany samochód. Pędzi to punktu ratunkowego. I my mu w tym pomagamy.

W garażu znajdujemy różnego rodzaju bryki. Jak pewnie się domyślacie stać nas jest tylko na najtańszą, ale to nie jest złą wiadomość. Możliwości ulepszania są bardzo rozwinięte, więc nawet z grata można zrobić zamaskowany wojenny wehikuł  ;) Przede wszystkim należy zadbać o paliwo!

Misje podzielone są na dni. Naszym głównym celem jest przejechanie jak największej odległości i zabicie krążących zombiaków. Po wyczerpaniu się zapasów benzyny, kończymy zabawę i ulepszamy maszynę a następnie ponownie stajemy do walki: samochód kontra zombie.

Ulepszać możemy praktycznie wszystkie części naszego pojazdu, zaczynając na pojemności zbiornika na paliwo, kończąc na prędkości czy specjalnych przyspieszających wiatrakach. Ceny nie są wygórowane i spokojnie po kilku minutach możemy odpicować sobie rewelacyjną bryczurkę.

Graficzne apka prezentuje się dość rysunkowo, co wcale nie jest złe. Bardzo odpowiada mi system sterowania, jak również wszystkie inne elementy zawarte w produkcji studia Not Doppler. Polecam!

icon
Earn to Die 2Not Doppler Pty LimitedGames1,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button