Diner Dash 2015 – kelner, do stołu!

Macie ochotę na sprawdzenie swojej szybkości i zręczności? Świetną opcją będzie wypróbowanie umiejętności w Diner Dash. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak iOS-em, dzięki czemu większość Czytelników będzie mogła ją pobrać na swoje sprzęty. Niestety, pod względem dostępności gier i aplikacji Windows Marketplace jest jeszcze bardzo do tyłu. Możemy mieć nadzieję, że wkrótce to się zmieni.

Diner Dash to gra od PlayFirst, w której przychodzi sprawdzić nam się w roli kelnera. W grze dostępne są na obecną chwilę 3 światy. W każdym z nich znajduje się cała masa poziomów do przejścia. Uzbieranie odpowiedniej ilości gwiazdek (za jeden level maksymalnie 3) umożliwia rozpoczęcie zabawy w kolejnym epizodzie.

Każdy poziom to oddzielna historia. Przed rozpoczęciem zadania przychodzi nam zapoznać się z misjami. Przykładowo będziemy musieli obsłużyć 5 klientów, serwując im dodatkowo podczas oczekiwania kawę. Oczywiście nie tylko do tego ograniczają się nasze poczynania. Przede wszystkim musimy skierować gości do odpowiednich kolorystycznie stolików (teoretycznie możemy wybrać każdy, jednak za dopasowanie kolorystyczne otrzymujemy dodatkowe punkty). Kolejnym etapem naszych zmagań jest przyjęcie zamówienia i odniesienie karteczki do kucharza. W międzyczasie witamy innych przybyłych i serwujemy potrawy. Po wszystkim zbieramy należności i opróżniamy stoliki. Mniej więcej tak wyglądają początkowe chwile w grze.

Z czasem robi się trudniej, bo goście zaczynają napierać i jeden nasz błąd może skutkować zniechęceniem klientów i odejściem. Kiedy uzbieramy odpowiednią ilość pieniędzy, możemy zajrzeć do sklepu w celu zakupienia kilku przydatnych obiektów. Poza monetami znajdziemy zielone banknoty, które standardowo są walutą ekskluzywną.

Pełen pakiet energii to 3 sztuki. Po nieprawidłowym wykonaniu zadania zostajemy pozbawieni jednej sztuki i musimy odczekać kilkanaście minut na naładowanie. Jedną z opcji pozyskiwania za darmo pieniędzy, jak i energii jest łączenie się z Facebookiem i proszenie znajomych o pomoc. Polecam zapoznanie się z produkcją i pochwalenie się swoimi osiągnięciami :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button