Deus Ex: The Fall – hit od SQUARE ENIX pojawił się w Google Play

Studio SQUARE ENIX wypuściło dzisiaj androidową wersję strzelanki o nazwie Deus Ex: The Fall, która jest kontynuacją PC-owego hitu z początku tego wieku. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji, by dowiedzieć się niczego więcej na temat wspomnianej produkcji – zachęcamy do lektury tego wpisu.

Najważniejszą postacią gry Deus Ex: The Fall jest Ben Saxon, były pracownik jednostek specjalnych SAS, który chce za wszelką cenę dowiedzieć się prawdy na temat przekrętów, jakie rządzą światem branży farmaceutycznej. Produkcja da nam możliwość zwiedzenia wielu krajów, między innymi, mafijnej Rosji oraz Panamy, która jest pełna slumsowych dzielnic.

W opisywanej apce postanowiono zastosować rozbudowany system modyfikacji broni oraz dodatków dla bohatera. Pozwala on nam na kupowanie za wirtualną walutę różnego rodzaju upgrade’ów dla posiadanych przez nas narzędzi, dzięki którym rozprawianie się z wrogami jest szybsze i prostsze.

Kampania jednoosobowa pozwala oderwać się od otaczającego nas świata na dobrych kilka godzin. Niestety, autorzy Deus Ex: The Fall nie pokusili się o żaden tryb wieloosobowy, dzięki któremu gra z pewnością nie wydawałaby się bezużyteczna po ukończeniu wszystkich zadań.

Sterowanie w Deus Ex: The Fall możliwe jest dzięki wirtualnej konsolce zamieszczonej na ekranie. Dostępna jest także opcja pozwalająca nam na kierowanie głównym bohaterem poprzez zaledwie jedno dotknięcie ekranu.

Audiowizualnie gra od SQUARE ENIX powala na kolana. Myślę, że można ją bez nawet chwili zastanowienia uplasować wśród pięciu najładniej wyglądających strzelanek na Androida. Jedyny mankament to cena…

Pobierz Deus Ex: The Fall za 30,47 PLN w Google Play lub… AppStore

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button