Delicious – poprowadź rodzinną restaurację z maluchem pod pachą

Delicious – Emily’s New Beginning, bo tak dokładnie nazywa się gra autorstwa GameHouse, to bardzo sympatyczna propozycja na długie, nudne wieczory. Jeżeli szukacie czegoś, co zajmie Was na długo, opisywana apka będzie świetną kandydatką. Czym tak naprawdę jest Delicious? Zabawą, w której przychodzi nam prowadzić restaurację i zajmować się dzieckiem, jednocześnie.

Gra ma bardzo fajną fabułę, w której mamy okazję dowiedzieć się kilku faktów historycznych na temat rodzinki. Kobieta budzi się w środku nocy i informuje swojego męża o tym, że zaczął się poród. Po przyjściu na świat małej dziewczynki, jej mama decyduje się na wznowienie prowadzenia restauracji, którą porzuciła na czas ciąży. Czy jej się to uda? Wszystko zależy od nas.

Wśród naszych zadań znajdzie się obsługa gości (przyjmowanie zamówień, pieniędzy, podawanie posiłków), sprzątanie, przygotowywanie sali oraz zajmowanie się maluchem. Wszystko oczywiście na czas – klienci nie lubią długo czekać, restauracja ma określone godziny otwarcia, a dziecko potrzebuje przecież mamy.

Od czasu do czasu musimy zaglądać do dziewczynki, by ta nie zrobiła nam niemiłej niespodzianki i nie załatwiła się przy klientach. Na szczęście z czasem (wraz z przechodzeniem kolejnych leveli), przychodzą ludzie do pomocy. Im dalej, tym i prościej i trudniej. Z jednej strony pracowników przybywa, z drugiej wymagania rosną. W ten sposób jesteśmy w ciągłym biegu palcowym po ekranie.

Tytuł jest przesympatyczny. Jego pełna wersja co prawda trochę kosztuje, ale jestem pewna, że osoby, które wciągną się z grę, zapłacą każdą cenę za kontynuację przygód Emily ;)

Jeżeli chodzi o odczucia estetyczne, nie mam zastrzeżeń. Oczywiście mogłoby być lepiej, jednak taka, trochę Simsowa wersją apki bardzo mi odpowiada. Polecam dosłownie wszystkim ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Delicious - New BeginningRealNetworks, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button