Cupcake Mania – inwazja słodkości

Kolejny raz na łamach AppsBlog’a pojawia się produkcja z kategorii ,,match 3″. Przyznam, że mnie akurat to bardzo odpowiada, bo jestem wielką fanką zbijania klocków, lecz mam chwilami wrażenie, że twórcom pomysły się już kompletnie pokończyły, bo naśladują jedynie innych, nie wkładając w produkcję praktycznie nic swojego.

Cupcake Mania spotykamy się z kolorowymi i smakowitymi produktami cukierniczymi. Do pokonania mamy ponad setkę leveli.  Za każdy pokonany poziom można uzyskać maksymalnie 3 gwiazdki będące oceną naszych umiejętności.

 

W ramach małej dygresji pozwolę sobie wspomnieć o oprawie dźwiękowej. W tym momencie obok mnie leży iPhone z uruchomioną Cupcake Manią. Jestem zmuszona wyłączyć dźwięki kompletnie, gdyż doprowadzają mnie do szału. Radzę Wam od razu zrobić to samo. Lecąca w kółko ta sama melodia potrafi zepsuć zabawę na wstępie.

W pierwszych poziomach mamy do wykonania pewne zadania. Zebranie 15 czerwonych babeczek nie powinno stanowić większego problemu dla osób, które do tej pory zmagały się z ,,match 3″. Na przejście levelu mamy określoną ilość ruchów – jest ona zupełnie wystarczająca (przynajmniej w tych levelach, do których dobrnęłam).

Za wirtualne diamenty możemy kupować power-upy umożliwiające szybsze pokonanie kolejnych plansz. Oczywiście na ,,dzień dobry” dostajemy kilkanaście sztuk różowych świecidełek. Połączenie z fejsem skutkuje uzyskanie gratisowych 40. Po wyczerpaniu zapasów pozostanie na tylko i wyłącznie dokupienie kryształków za prawdziwe pieniądze.

Pod względem graficznym aplikacja prezentuje się naprawdę fajnie. Z pewnością zachwyci młode pokolenie. Do oprawy dźwiękowej mam zastrzeżenia, o których wspomniałam wyżej. Wszystko działa płynnie i dobrze. Przez grę przeprowadza nas słodki lisek, który co pewien czas wskazuje nam kierunki działań. Całość składa się na świetną zabawę dla dzieci. Ja chyba jestem już za starym koniem, by rozpoczynać się niekończącą się przygodę w kolejnym ,,match 3″ ;) Pozostaję przy swoich typach i zachęcam do testowania. Może akurat dla Was produkcja studia TeamLava będzie idealna?

icon
Cupcake Mania™Storm8 Studios LLCGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close