Chicken Fly! – odjechana platformówka z żartobliwymi wstawkami (PL)

Co powiecie na grę o kurze i starej, grubej babie? Chicken Fly! to opowieść o kurczaku, który za wszelką cenę ma ochotę uciec przed swoją okropną pańcią. Aplikacja studia Baad jest dostępna w języku polskim, więc wszyscy fani naszego języka będą mogli cieszyć się zgrabną i żartobliwą polszczyzną.

Akcja gry toczy się na wsi. Głównym bohaterem jest kurczak posiadający wiele ukrytych umiejętności. Zabawne opisy power-upów i poszczególnych misji sprawiają, że wciągamy się w apkę na dobre. Przede wszystkim zaczynamy od poznania pary postaci i wszelkich możliwych pułapek.

Biegając po wiejskiej drodze, przeskakujemy przez przeróżne obiekty typu: drewniane skrzynie, metalowe pułapki, ogniska, grabie itp. Podczas biegu zbieramy złote monety, które przydają nam się w dalszych częściach zabawy do ulepszania kuraka. Warto wiedzieć o tym, że opierzony ptak potrafi latać – dłuższe przytrzymanie palca na ekranie powoduje uruchomienie skrzydeł i lot na krótką odległość.

W aplikacji dostępnych jest tak wiele misji, że przejście 15 w testach nie wypełniło nawet 1 procenta. Sądzę, że fani platformówek z dawką humoru docenią starania studia Baad i zaprzyjaźnią się z grą na długo. Ja osobiście dawno się tak dobrze nie bawiłam.

Zarówno dźwiękowo, jak i graficznie jest bez zarzutu. Typowo wiejska, skoczna muzyczka zachęca gracza do dalszych starań, a naprawdę śmieszne komentarze wprawiają w fenomenalny humor.

icon
Chicken Fly: Platform JumperBAAD Games Studio S.A.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button