Boardtastic Skateboarding 2 – deskorolkowe szaleństwo!

Pamiętacie kultową produkcję Tony Hawk Pro Skater i spędzone nad nią godziny? Jeżeli tak, być może zainteresuje Was podobna gra, tyle że na Androida. Nosi ona nazwę Boardtastic Skateboarding 2 i w Google Play jest dostępna całkowicie za darmo!

W Boardtastic Skateboarding 2  wcielamy się w postać skatera, czyli gościa jeżdżącego na deskorolce, którego zadaniem jest wykonywanie po rampach, poręczach i innych fikuśnych miejscach wszelkiego rodzaju sztuczek. Podobnie jak w życiu, tutaj także nie od razu mamy możliwość wykonywania tricków na miarę mistrza. Do wszystkiego dochodzimy stopniowo, co mobilizuje nas do ciągłej gry.

Do dyspozycji mamy w opisywanej produkcji 15 deskorolek i kilka skate parków, w których mamy okazję udowadniać swoje umiejętności. Niestety, tricków w Boardtastic Skateboarding 2  nie uczymy się w sposób tradycyjny, czyli poprzez eksperymentowanie z przyciskami, a poprzez… zakupy w wirtualnym sklepie. Nie jest to, według mnie, najlepszy system, jaki można stworzyć w tego typu grze.

Graficznie gra z tego wpisu nie jest najlepszym produktem mobilnym, z jakim miałem do czynienia. Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno wirtualny skaterzy, parki, w których wykonują oni tricki i cała otoczka towarzysząca rozgrywce wyglądają dość przyzwoicie i potrafi przypaść do gustu nawet nieco bardziej wybrednym graczom, którzy oczekują czegoś więcej, niż tylko wciągającej fabuły.

Boardtastic Skateboarding 2 do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button