Block Path Mania – zbuduj ścieżkę i wypełnij planszę

Block Path Mania to gra logiczna, w której przychodzi nam zmierzyć się z kilkudziesięcioma skomplikowanymi poziomami. Na plansza losowo ustawiane są czerwone bloczki. Nie są one naszymi sprzymierzeńcami – musimy w taki sposób poprowadzić niebieski wężyk by zapełnić wszystkie kratki kolorem. Podejmujecie wyzwanie?

dqa

Plansze do gry są różnych rozmiarów. Niektóre posiadają kwadratowe kształty, inne prostokątne. Najtrudniejsze są te, gdzie liczba czerwonych kloców jest większa niż jeden. Mogę spokojnie powiedzieć, że pierwsze 20 leveli jest jak najbardziej do przejścia praktycznie bez popełniania błędów. Z czasem jednak pojawiają się takie zagadki, nad którymi trzeba dłużej pokombinować.

Autorzy (Map Game Studio) do tej pory umożliwili graczom zabawę na dwóch platformach – Windows Phone i Android. Jabłuszkowi są poszkodowani, ale to może dobrze, bo zwykle to oni otrzymują wszystko pierwsi :)

ok

Jeśli chodzi o możliwości dodatkowe w grze – takowe nie występują. Mówiąc innymi słowy – nie robimy nic, poza układaniem klocków. Nie mamy szansy na skorzystanie z podpowiedzi, nie możemy wybrać sobie kolorów ani zmienić ścieżki dźwiękowej. Nie znajdziemy również gwiazdek za plansze, ani achievementów.

W sumie Block Path Mania jest prostą gierką kibelkową i nie należy się po niej wiele spodziewać, ale twórcy mogliby trochę wysilić swoją mózgownicę i dodać jakieś motywujące zadania.

aaq

Dość śmiesznie rozwiązana jest sprawa języka. Apka przetłumaczona jest na język polski, ale dość… łopatologicznie :P Nie spodziewajcie się więc idealnej polszczyzny. Skoro ja zrozumiałam przekaz autorów, to Wy raczej też powinniście sobie z tym poradzić :)

Pobierz w Google Play, bądź Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button