Blobby Volley 2 – druga część „żelkowej” siatkówki

O Blobby Volley wspomniałem na AppsBlogu dwa lata temu. Dlaczego postanowiłem znów opublikować wpis o „żelkowej” siatkówce? Bo w Google Play pojawiła się w tym miesiącu druga jej odsłona, która wprowadza do rozgrywki sporo ulepszeń i dodatków.

W Blobby Volley 2 – podobnie jak w „jedynce” – przychodzi nam kierować jedną z galaretowatych postaci, która postanowiła pokonać swojego równie trzęsącego się przyjaciela w meczu siatkówki. Jak się nietrudno domyślić, głównym naszym zadaniem jest przebijanie piłki na stronę przeciwnika. Im szybciej uda nam się to określoną liczbę razy, tym szybciej zwyciężymy.

Blobby Volley 2 oferuje kilka nowych trybów rozgrywki. Przede wszystkim pozwala na grę w trybie multiplayer. Co ciekawe, jest to możliwe nie tylko poprzez LAN, lecz także w sposób bardziej tradycyjny, co oznacza, że możemy grać nawet z osobami z drugiego końca świata. Oczywiście, w grze nie brakuje także Single Playera, gdzie możemy sprawdzić swoje umiejętności w pojedynku z komputerem.

Żeby było jeszcze ciekawej, Blobby Volley 2 wprowadza nowe tryby gry, dzięki którym możemy walczyć z przeciwnikami nie tylko zgodnie  z siatkarskimi zasadami. Warto także wspomnieć, iż istnieje w produkcji możliwość wybrania koloru naszej galarety, co jest – według mnie – fajnym dodatkiem urozmaicającym.

Opisywana w tym wpisie gra kosztuje nieco ponad cztery złote. Jeżeli  mieliście kiedyś z nią do czynienia i  sprawiła Wam wiele radości, raczej nie będę musiał przekonywać Was do jej zakupy. A co z innymi? Myślę, że również i oni powinni zastanowić się nad pobraniem Blobby Volley 2.

Blobby Volley 2 do pobrania za 4,09 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button