Bean Boy – fasolka potrzebuje Twojej pomocy przy zbieraniu gwiazdek!

Przez ostatnie dwa tygodnie martwiłam się o to, co dzieje się w AppStore. Zwykle raz w tygodniu, w czwartkowe wieczory wychodziły na światło dzienne nowe gry i aplikacje rekomendowane przez sklep. Przez kilkanaście ostatnich dni była cisza i dopiero dzisiaj, to jest 6 stycznia naszym oczom ukazały się nowości. Ten wpis zostanie poświęcony zabawnej grze zręcznościowej o nazwie Bean Boy.

be

Produkcja autorstwa Tyson Ibele dostępna jest za darmo zarówno na urządzenie z nadgryzionym jabłuszkiem, jak i na Androida. Co prezentuje sobą mała fasolka i co wspólnego ma z gwiazdkami? To pierwsze jeszcze w jakiś sposób będę w stanie wytłumaczyć, lecz związek pomiędzy fasolą a gwiazdami jest mi całkowicie obcy – chyba że chodzi o popularność? :)

Ok – zabawa polega na tym, by w jednej próbie uzyskać jak najlepszy wynik punktowy. Sterowanie postacią odbywa się przy pomocy gestów, czyli w tym akurat przypadku – naciągania. Odpowiednio wycelowany bohater jest w stanie odbijać się od ścian, bądź łapać krawędzi niektórych bloczków. Im wyżej uda nam się wejść, tym lepiej.

BEAN

Zbierane w trakcie gry gwiazdki przydają się przede wszystkim do zakupu rakiet. Te są w stanie przenieść nas na duża wysokość, przez co podczas ewentualnego spadania mamy większe szanse na złapanie fantów. Trzeba być przygotowanym na to, że platformy na planszy będą się poruszać i niekoniecznie z nami współpracować.

BEA

Mój wynik w światowym rankingu to… 51350 miejsce. Trochę to żałosne, ale mam nadzieję że praktykując codziennie będę osiągać coraz to lepsze rezultaty i znajdę się chociaż w pierwszym tysiącu? Życzę Wam powodzenia i bawcie się dobrze w ten wolny, piękny i leniwy dzień ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Bean BoyTyson IbeleGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button