AppSale – promocje w AppStore #33

Czasem bywają takie dni, w których AppStore nie przecenia żadnych ciekawych aplikacji – tak też było pod koniec zeszłego tygodnia. Obiecaliśmy swoim Czytelnikom, że będziemy serwować jedynie najlepsze produkcje, dlatego z 33 odcinkiem AppSale startujemy dopiero dzisiaj. Mamy nadzieję, że wybaczycie nam jeden zaległy wpis. Możecie być jednak pewni, że zrobiliśmy to (a raczej nie zrobiliśmy) dla Waszego dobra :). Chwalenie głupawych gier, które zostały stworzone tylko dlatego, by coś opublikować nie należy do naszych zadań. Cieszcie się zatem dzisiejszym wpisem i pobierajcie przecenione aplikacje, które dla Was przetestowaliśmy.

Crazytarium

Gra o nazwie Crazytarium  to podróż po świecie wariatów. W produkcji wcielamy się w postach chorego psychicznie mężczyzny, który został obezwładniony kaftanem bezpieczeństwa. Facet jest uzależniony – aby nie oszalał, musimy pomóc mu w szukaniu miejsc, w których poukrywane są leki. Tabletek w każdym etapie jest dokładnie 3 – jeżeli zbierzemy wszystkie, przechodzimy poziom z najwyższym wynikiem.

Podczas poszukiwań, należy zwrócić uwagę na to, że do popicia leków potrzebna nam jest woda. Kubek to przedmiot, który kończy naszą przygodę w danym levelu. Jako, że wariat biega jak opętany, nie mamy szans na sterowanie w prawo czy w lewo. Poruszamy się za pomocą skoków na różne platformy, wykorzystując kierunek biegu świra.

Zarówno szata graficzna, jak i efekty dźwiękowe stoją na wysokim poziomie. Takie gry właśnie lubię – proste, ale ciekawe. Jeżeli macie ochotę na dobrą zabawę, pobierajcie. Przecena z $1,99. Pobierz Crazytarium za darmo w AppStore.

HT Professional Recorder

Szukacie profesjonalnego programu do nagrywania dźwięków na wykładach, bądź w pracy? Świetnie się składa, bo narzędzie, które właśnie opisuję jest jednym z najlepszych na rynku. Największy plus? Świetna jakość nagrania nawet wtedy, kiedy siedzimy daleko od mówiącego. A wszystko dzięki możliwości ustawienia swojego położenia w stosunku do mówcy.

Aplikacja posiada wbudowaną bibliotekę, w której możemy przesłuchiwać poszczególne nagrania. Mamy również szansę na ich edycję. HT Professional Recorder otrzymuje od nas wysoką ocenę za funkcje, jakie są wgrane w narzędzie. Dzięki nim użytkownicy mogą brać czynny udział w ustawieniach sprzętu. Jeżeli chodzi o szatę graficzną – ta może nie jest górnolotna, jednak to jest akurat najmniej ważna rzecz w przypadku całego programu.

Możecie przygotować się na szok cenowy, gdyż program na co dzień kosztuje aż $6,99. Obecnie jest zupełnie darmowy. Must have każdego studenta, ucznia i biznesmena. Pobierz HT Professional Recorder za darmo w AppStore.

 Mole Remover

Wszystkie kobiety za nim szaleją, mężczyźni podziwiają efekty. Co to takiego? Mole Remover – aplikacja umożliwiająca upiększanie twarzy i ciała. Zdarza Wam się, że chcecie wstawić na fejsa jakieś zdjęcie, a na każdym, które zrobiliście widnieje wielki, ohydny pryszcz? 30 sekund i po problemie – twarz jest gładka, a pryszcz zniknął.

Nie ma nic prostszego, jak usuwanie znamion i wyprysków za pomocą opisywanego programu. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie, bądź wybrać je z biblioteki, a następnie ustawić znacznik w miejscu, które jest dla nas problematyczne. Zwiększając, bądź zmniejszając koło wokół znacznika, wybieramy odpowiedni odcień poprawianego kawałka skóry.

Moim zdaniem (jako kobiety), Mole Remover to kolejny must have – przynajmniej dla kobiet. Nie każdy lubi patrzeć na zdjęcia, na których zamiast uśmiechniętej twarzy, widzimy swoje wielkie pryszcze. Przecena z $0,99. Pobierz Mole Remover za darmo w AppStore.

har•mo•ny

Harmony to zabawa kolorami ograniczona w ruchach i przestrzeni. Jeżeli lubicie łamigłówki, opisywana gra powinna przypaść Wam do gustu. Może się wydawać, że produkcja jest banalnie prosta, jednak nic bardziej mylnego – po kilku etapach sami stwierdzicie, że wymaga od gracza dużego skupienia i zaangażowania.

Zadaniem gracza w Harmony jest dopasowywanie odpowiednich kolorów w pionie bądź poziomie. Jest to swego rodzaju układanka, w której nasze ruchy są ograniczone. Co jakiś czas mamy szansę na cofnięcie ruchu, jednak po wyczerpaniu limitu (5), będziemy musieli zapłacić prawie dolara, bądź zacząć poziom od początku. Osobiście wybieram drugą opcję.

Fani łamigłówek wiedzą co robić. Pobierać i nie zastanawiać się ani sekundy. Aplikacja została przeceniona z $0,99 i obecnie jest zupełnie darmowa. Nie wiadomo jak długo potrwa promocja, dlatego warto się spieszyć. Pobierz Harmony za darmo w AppStore.

 Gleamer

Gra o nazwie Gleamer to ciekawa propozycja dla osób, które lubią nieskomplikowaną grafikę i nieprzesadzone efekty specjalne. W roli głównej występuje żółty kwadrat, który dzięki naszym sprawnym palcom, pokonuje przestrzenie i nabiera znacznych prędkości. Przeszkadzajkami w tym wypadku są czerwone mury – dla kwadracika śmiertelne. Niebieskie przeszkody nie stanowią problemu – można się od nich odbijać i przyspieszać ruch figury.

Naszym zadaniem w gierce jest przeprowadzenie wspomnianego kwadratu do miejsca docelowego, które zawsze wyraźnie jest uwidocznione na planszy. Dodatkowo podczas gry musimy zbierać świecące gwiazdki, które umożliwiają nam zdobycie wysokiego wyniku punktowego. Swoje osiągnięcia można sprawdzić w tabeli graczy.

Nie dajcie si zwieźć prosto wyglądającym levelom. Samo sterowanie w grze wymaga kilku minut wprawy. Przejście pierwszego etapu może zająć Wam kwadrans (wliczając w to naukę skakania rozpędzoną figurą). Przecena z $1,99. Pobierz Gleamer za $0,99 w AppStore.

Tym pozytywnym akcentem kończymy 33 odcinek cyklu AppSale. Mamy nadzieję, że aplikacje, na które się zdecydowaliście, przypadły Wam do gustu, podobnie jak naszej redakcji. Trzymajcie się ciepło – niedługo świąteczne wyprzedaże ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button