AppSale – promocje w AppStore #29

Witajcie w niedzielny poranek. Jako, że jutro jest poniedziałek, a większość z nas nienawidzi tego dnia, stwierdziliśmy, że na poprawę humoru damy Wam szansę na zaopatrzenie swoich urządzeń w ciekawe, przecenione aplikacje z AppStore. Dzięki cyklowi AppSale macie pewność, że produkcje, które przedstawiamy są najlepszymi z najlepszych, jakie jabłuszkowy sklep wyprzedaje. Cieszcie się jeszcze weekendem i nie myślcie o poniedziałku ;)

SongMaker

Jeżeli jesteście fanami muzyki, a dodatkowo lubicie sklecić coś sami w domowym zaciszu, w tym trudnym zadaniu pomoże Wam SongMaker, czyli aplikacja do tworzenia muzyki. Po zainstalowaniu produkcji, należy się zarejestrować, bądź zalogować, aby móc korzystać z zasobów.

 SongMaker to mobilne studio nagraniowe, w którym będziecie mieli szansę na podłączenie każdego rodzaju instrumentu muzycznego. Co więcej – każdy dźwięk możecie zagrać sami. Zarówno na gitarze, klawiszach, jak i innych maszynach grających. Twórcy aplikacji dali użytkownikom szansę na dzielenie się swoimi osiągnięciami za pomocą Facebooka, bądź Twittera, dzięki czemu coraz większe grono ludzi będzie obcowało ze stworzoną przez nas muzyka.

W ustawieniach programu możemy dowolnie zmieniać style muzyczne, podkłady, oraz wiele innych, zaawansowanych opcji. SongMaker został przeceniony z $1,99 na zero. Pobierz SongMaker za darmo w AppStore.

Turtle Fly

Macie ochotę na zabawną aplikację z żółwiem w roli głównej? Jeżeli nie straszne są Wam loty w przestworzach, pobierajcie grę już teraz – z pewnością się nie zawiedziecie. Twórcy Turtle Fly oddali do dyspozycji użytkownikom dwie plansze – każda po 15 leveli. Co więcej – mamy do wyboru aż siedem postaci, co sprawia, że gra nie jest monotonna.

tur

Sterowanie żółwiem jest bardzo proste. Polega na dotykaniu palcem po ekranie w odpowiednich momentach. Zadanie gracza polega na prowadzeniu lotniczego życia żółwia :). Producenci przygotowali specjalne achievementsy, które dodatkowo uświetniają zabawę w Turtle Fly.

Podczas lotu należy skupić się na zbieraniu super-mocy, oraz cennych diamentów. Gra została przeceniona z $0,99 na $0,00. Pobierz Turtle Fly za darmo w AppStore.

GarageBand

Aplikacja o nazwie GarageBand to fantastyczna propozycja dla osób kochających muzykę i marzące o karierze z nią związanej. Jak pewnie zauważyliście, to już druga tego typu apka w dzisiejszym AppSale’u. Najwyraźniej AppStore myśli o talentach swoich użytkowników. Co takiego znajdziemy w produkcji?

Dzięki GarageBand macie szansę na zabawę instrumentami dotykowymi na ekranie własnego urządzenia, oraz kupowanie nowych w sklepiku. Dodatkowo twórcy aplikacji umożliwili Wam nagrywanie dowolnej muzyki i miksowanie jej do woli. W programie dostępne są za darmo takie instrumenty jak klawisze, bębny, wzmacniacze do gitar i same gitary, oraz wiele innych.

Dodatkowo produkcja zawiera audio recorder, umożliwiający nagrywanie dowolnego dźwięku. GarageBand to wyjątkowo rozwinięta aplikacja, która zapewni rozrywkę na wysokim poziomie, przez długie godziny. Przecena z $0,99. Pobierz GarageBand za darmo w AppStore.

 Preschool EduPlay

Początek roku już za nami. Warto więc pomyśleć o programie, który umożliwi naszym pociechom naukę poprzez zabawę. Preschool EduPlay to niesamowita aplikacja, która podbiła moje serce. Nieskomplikowana, ale niezwykle rozwinięta apka z masą wiedzy. Jeżeli Wasze dzieci lubią korzystać z iPhonów, możecie bez obaw oddać w ich ręce urządzenie z opisywaną aplikacją.

Co takiego znajdziemy w apce? Przede wszystkim kupę gier edukacyjnych, który na pierwszy rzut oka wcale nie są stworzone typowo pod nauczanie. Znajdowanie poszczególnych przedmiotów na planszy, nauka alfabetu, bonusowe zabawy za szybkie rozwiązanie zadania.

To wszystko a także dużo więcej znajdziecie w Preschool EduPlay. Pobierajcie teraz za $1,99. Wcześniej aplikacja kosztowała prawie 5 dolarów. Pobierz Preschool EduPlay za $1,99 w AppStore.

 Quick Math+

Szukaliśmy przez długi czas aplikacji do podszkolenia się z matematycznej wiedzy – oto jest 0 Quick Math+ – najlepsza produkcja, z jaką przyszło mi pracować kiedykolwiek. W dodatku przeceniona. Jeżeli Wy, bądź Wasze dzieci mają problemy z matmą, bez zastanowienia pobierajcie aplikację Quick Math+, aby w bardzo przyjemny i nowoczesny sposób udoskonalić swoją wiedzę z królowej nauk.

Najciekawszą rzeczą, jaka występuje w programie, jest możliwość pisania odpowiedzi na ekranie własnego urządzenia. Apka pyta ile to jest 7-2 a my zamiast szukać na klawiaturze jabłuszkowego urządzenia odpowiedniej cyfry, rysujemy na całym ekranie piątkę. Program rozpoznaje każdy rodzaj pisma, dzięki czemu nikt nie powinien mieć z tym problemu.

 Quick Math+ to nie tylko dodawanie i odejmowanie. To nauka mnożenia, dzielenia, zapamiętywania i wielu innych przydatnych w życiu obliczeń. Szczerze polecamy. Przecena z $4,99 na $1,99! Pobierz Quick Math+ w AppStore.

 DrawRace 2

Jeżeli macie ochotę pościgać się super-szybkimi samochodami, jakie widać na różnego rodzaju zawodach, DrawRace 2 powinno przypaść Wam do gustu. W grze wcielamy się w postać kierowcy auta wyścigowego a naszym zadaniem, jak w większości tego typu produkcji jest zdobycie pierwszego miejsca w wyścigu.

W przeciwieństwie do większości ,,ścigałek” w DrawRace 2 nie kierujemy samochodem przez cały wyścig, a jedynie przed jego rozpoczęciem. Rysujemy bowiem palcem na ekranie naszego urządzenia trasę dla naszego pojazdu. Efekty pracy widzimy podczas rozpoczętego już wyścigu i nie możemy ich w tym czasie zmienić.

Do dyspozycji mamy 4 tryby gry: karierę, ligę światową, grę z przyjaciółmi oraz hot seat. Podsumowując: dla każdego coś dobrego. Polecamy tą samochodówkę ze względu na niekonwencjonalne zasady gry. Przecena z $1,99 na zero. Pobierz DrawRace 2 za darmo w AppStore.

I jak podobają Wam się dzisiejsze propozycje przecenionych aplikacji z AppStore? Mamy nadzieję, że choć jedna z apek podbiła Wasze serca i zagościła w jabłuszkowym urządzeniu. Przypominamy o Androidowych Okazjach, które pojawiają się na łamach appsblog.pl raz w tygodniu. Bawcie się dobrze – pamiętajcie, że dzisiaj wyjątkowo macie jedną godzinę więcej na grę :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button