AppSale – promocje w AppStore #150

Witajcie w ponury, dość już chłodny niedzielny wieczór. Mam nadzieję, że ocieplę Wasze serducha garścią gorących promocji, jakie pojawiły się na jabłuszkowe urządzenia w ten weekend. Propozycje z tego wpisu to trzy gry, w których naprawdę można się zakochać. Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji z nich skorzystać, albo nie mieliście odpowiednich środków – to jest okazja do tego, by nadrobić zaległości i za darmo nabyć mobilne apki.

Przygotowałam dla Was: Chain Breaker (przecena z $0,99 na zero), Hotel Tycoon 2 (przecena z $1,99 na zero), oraz Stacheify (przecena z $0,99 na zero). Bawcie się dobrze :)

Chain Breaker

Chain Braker to fantastyczna platformówka osadzona w rycersko-leśnym klimacie. Naszym celem w zabawie jest przywrócenie naszemu władcy skradzionej krowy. Cóż – może to nie jest zbyt ambitne zajęcie, ale uwierzcie mi – potwornie wciągające.

Sterowanie w grze przede wszystkim odbywa się przy pomocy dotyku i przeciągania palcem po ekranie. Czasem jest to konieczność przełamania łańcuchów, a innym razem usunięcia desek. Zbieranie monet, kolekcjonowanie fantów, kupowanie power-upów i innych bajerów to tylko 1/10 tego, co oferuje Chain Braker ;)

Polecam grę wszystkim, którzy lubią zręcznościówki połączone z produkcjami logicznymi. Tu nie można ,,na ślepo” walić w ekran. Każdy ruch musi być przemyślany!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Hotel Tycoon 2

Kolejną propozycją jest Hotel Tycoon 2. W produkcji uczymy się zarządzania wielkimi biznesami, jakimi są przede wszystkim prowadzenie hoteli w różnych miastach i o różnych rangach.

Pod sobą mamy masę ludzi, nad sobą pewne questy, pieniądze zainwestowane w biznes muszą się zwrócić, czyli mówiąc innymi słowy: tak musimy pracować, by po prostu żyć z tego, co zbudowaliśmy.

Ulepszając bez przerwy swój biznes, pniemy się po drabinie na szczyt kariery. Nie jest łatwo, należy również dość dobrze znać język angielski, ale jak już człowiek się wkręci w grę, szybko się z niej nie wywinie :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Stacheify

qefqef

Myśleliście kiedykolwiek o tym, by przekonać się jak będziecie wyglądać z wąsami? To chyba najlepszy moment na sprawdzenie tego. Stacheify, czyli apka do ,,wąsowania” pomoże wam w ciągu kilkunastu sekund przeobrazić się w najprawdziwszego wąsacza – co więcej – animowanego! :)

Robimy zdjęcie w taki sposób, by zmieścić się we wzorze, wybieramy rodzaj wąsów i… czekamy na miksowanie. Po chwili naszym oczom ukazuje się nasza facjata z przyłożonymi wąsiskami. Dotykając którejkolwiek części twarzy, postać widniejąca na ekranie beka, puszcza bąki, kicha, mruży oczy, czy wypluwa na wyświetlacz własne włosy.

qefeq

Zabawa jest świetna, możemy swoimi dziełami podzielić się ze znajomymi, a także zapisać wszystko na swojej rolce aparatu. Posiadając dodatkowe aplikacje z zapasu autorów Stacheify, możemy dowolnie modyfikować buzię :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button