AppSale – promocje w AppStore #99

Cześć! Dzisiejszy cykl AppSale zostanie w pełni poświęcony grom. Za oknem robi się szybko ciemno, więc zamiast kłaść się przedwcześnie spać, bądź nudzić się we własnym łóżku, weźcie do ręki swoje mobilne urządzenia i zacznijcie przygody z nowymi, przecenionymi produkcjami. Pobranie wszystkich darmowych gier z tego wpisu umożliwi Wam zaoszczędzenie jakichś 30 złotych.

Za każdym razem to podkreślam i podkreślę również dziś – spieszcie się z pobieraniem. Większość produkcji zostaje wystawiona za obniżoną cenę jedynie na weekend, bądź kilkanaście godzin. Chyba nie chcecie się obudzić z ręką w nocniku? :)

Propozycje od jabłuszkowego składu redakcji AppsBlog na dziś to: World of Gibbets, Zero Lives, Cloud Knights, oraz Tennis in the Face. Miłej lektury!

 World of Gibbets

Zadanie gracza w World of Gibbets polega na takim zarządzaniu łukiem, by strzały z niego wylatujące ratowały powieszonych na szubienicy ludzi. Trudność polega na tym, że w trakcie gry musimy zwracać uwagę na siłę wystrzału. Jeżeli zbyt delikatnie, bądź zbyt mocno naciągniemy łuczek, biedny człowiek nie dość że dalej będzie wisiał z pętlą na szyi, to jeszcze dostanie od nas krwawy prezent w którąś część ciała.

Część elementów na planszy jest bonusowa i umożliwia zebranie dodatkowych punktów. Z pewnością zdarzy Wam się spotkać z przedmiotami, które automatycznie przekierują strzałę w miejsce, w które teoretycznie normalnym nakierowaniem nie udałoby się dostać.

Gra jest bardzo przyjemna dla oka, ucha i duszy. Jeżeli brakuje na Waszym smartfonie dobrej zręcznościówki, powinniście zastanowić się nad pobraniem opisywanej gry.

Przecena produkcji z $0,99 na zero.

icon
World of GibbetsFDG Entertainment GmbH & Co.KGGamesBezpłatneDownload

 

 

 Zero Lives

zero

Zero Lives to bardzo minimalistyczna gra logiczna, która zachwyca przede wszystkim swoją prostotą, designerskim ograniczeniem i odwrotnie proporcjonalnym poziomem grywalności.

Zadanie gracza ogranicza się do zbierania serduszek, poprzez przeskakiwanie pomiędzy okrągłymi platformami. Utrudnienie polega na tym, że jedno ,,kółko” może być wykorzystane tylko i wyłącznie jeden raz. Po wskoczeniu na nie i zmianie kierunku, znika z planszy.

zero2

Produkcja jest skomplikowana i wymaga skupienia. Z każdym poziomem naszym oczom ukazują się dodatkowe przeszkadzajki, które skutecznie utrudniają dojście do mety. Jeżeli szukacie kibelkowej gierki, właśnie ją znaleźliście :)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

Cloud Knights

W Cloud Knights mamy do dyspozycji dwa tryby gry: campaign i player vs player. W campaign możemy zdecydować się na pojedynczą rozgrywkę, bądź na kooperację dwóch graczy. Autorzy oferują 60 leveli, więc zdecydowanie jest co robić.

Akcja gry opiera się na atakowaniu przeciwnika przy pomocy różnych rodzajów broni. Jak widzicie na screenie wyżej, czasem zdarza nam się bić z rywalami posiadającymi coś w rodzaju miecza świetlnego :)

Sterowanie jest tak specyficzne, że jemu samemu postanowiłam poświęcić jeden akapit. Do dyspozycji mamy dwie strzałki. Przy ich pomocy nasz bohater zaczyna wojować mieczem, z czasem unosząc się w powietrze (na ile pozwala mu energia) i w konsekwencji wykonując ruchy dookoła własnego ciała. Zbierane podczas gry fanty, jak na przykład życia, czy właśnie niebieskie bloczki energetyczne umożliwiają praktycznie niekończącą się walkę i szybkie zwycięstwo. Rewelacja.

Przecena z $2,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

 Tennis in the Face

Główny bohater gry – znany tenisista, został aresztowany za swoje wybryki. Od tej pory siedzi na odwyku i zdecydowanie nie ułatwia życia osobom pilnujących jego postępów w naprawianiu umysłowego stanu. Postanawia zemścić się na wszystkich możliwych obiektach, jakie tylko staną na jego drodze i rozwala je przy pomocy piłki tenisowej.

Sterowanie odbywa się przy pomocy gestów, więc bardzo wygodnie. Przesuwając palcem po ekranie, wybieramy trajektorię lotu piłki, biorąc pod uwagę wszelkie ochronne platformy i mury. Im więcej uda nam się zniszczyć, tym lepszą ilość punktów uzyskujemy na koniec levelu.

Gra świetnie sprawdza się podczas tych chwil w naszym życiu, kiedy jesteśmy wściekli na cały świat. Uderzanie w często bezbronnych klaunów staje się dobrą odskocznią od codziennych zajęć.

Przecena z $0,99 na zero.

icon
Tennis in the Face10tons Ltd.Games14,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button