Aplikacje dla wszystkich, którzy lubią oglądać filmy

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy dla systemu iOS do wyszukiwania ciekawych filmów. Oprócz tego zaprezentowała aplikację Faktopedia, dzięki której codziennie możemy poznawać najciekawsze fakty z Wikipedii oraz Muzei Live Wallpaper – kolejny program z automatycznie zmieniającymi się tapetami.

Niedawny sukces portalu i aplikacji Wiedza Bezużyteczna sprawił, że w naszej rodzimej sieci pojawiło się mnóstwo serwisów z ciekawostkami dotyczącymi różnych dziedzin życia i nauki. Jedną z najpopularniejszych stron tego typu jest Faktopedia.pl. Oficjalna aplikacja serwisu pozwala nam na wygodne przeglądanie gromadzonych w nim informacji.

sequence04

Muzei Live Wallpaper to bardzo popularna aplikacja, która automatycznie zmienia tła naszego pulpitu. Została stworzona przez Romana Nurika, czyli twórcę popularnego widgetu DashClock. Baza domyślnie wyświetlanych przez program tapet obejmuje codziennie pobierane z sieci fotografie dzieł wybitnych malarzy. Co ciekawe, aplikacja Muzei współpracuje z zewnętrznymi rozszerzeniami, które pozwalają jej wyświetlać grafiki pochodzące z innych niż domyślne źródeł, np. z Flickra, czy Instagramu.

Aplikacje z pojedynku działają na kompletnie odmiennych zasadach, ale zostały stworzone w tym samym celu – byśmy mogli poznawać nowe ciekawe filmy. Która z nich MovieQuest czy Discovr Movies okaże się lepsza?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button