Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #50

Witajcie, witajcie! Mimo że każdy z nas powinien cieszyć się niedzielą i korzystać z niej tak, jak tylko może, prawdopodobnie wśród Was wiele osób pomału zaczyna już rozmyślać o zbliżającym się wielkimi krokami poniedziałku. Nieważne, czy czeka Was jutro ciężki dzień w pracy, w szkole czy też u lekarza – mamy nadzieję, że jubileuszowy, bo już pięćdziesiąty, odcinek Androidowych Okazji sprawi, że chociaż przez chwilę zapomnicie o codzienności. I – rzecz jasna – oszczędzicie sobie nie tylko nerwów, lecz także pieniędzy.

Battery Monitor Widget Pro

Dużo korzystacie ze smartfona i bateria bardzo często nie wystarcza Wam nawet na cały dzień? Niestety, mimo że w dzisiejszych czasach możemy pozwolić sobie na dużo lepsze urządzenia, niż jeszcze kilka lat temu, baterie w starszych modelach telefonów były zdecydowanie dużo lepsze. Na szczęście, dzięki programom takim jak Battery Monitor Widget Pro nie jesteśmy zmuszeni zabierać wszędzie ze sobą ładowarki.

Choć opisywana apka przedstawia się w Google Play jako zwyczajny widget, nie można napisać o niej, że jest tylko tylko i wyłącznie gadżetem upiększającym wygląd naszego pulpitu. Dzięki Battery Monitor Widget Pro dostajemy bowiem okazję do przeanalizowania żywotności baterii, a tego zdecydowanie nie potrafi każde tego typu narzędzie.

Co jest największą zaletą programu? Przede wszystkim czytelne i bardzo funkcjonalne wykresy. Pozwalają nam one dowiedzieć się, w którym momencie dnia zużywamy najwięcej baterii, a kiedy dajemy zasobom naszego sprzętu chwilę na odetchnięcie. Poza temperaturą akumulatora jesteśmy w stanie też sprawdzić czas pozostały do rozładowania telefonu.

Battery Monitor Widget Pro zdecydowanie nie byłby warty swojej ceny, gdyby nie zakładka analizująca zachowania aplikacji. To przede wszystkim ona pozwala nam na dogłębne sprawdzenie tego, jaki program „zjada” nam najwięcej baterii. Niby prosta, ale jakże potrzebna funkcja.

Na co dzień Battery Monitor Widget Pro kosztuje prawie 5 dolarów. Obecnie cena tego cudeńka wynosi $1,89. Pobierz Battery Monitor Widget Pro za $1,89 w Google Play.

GO Launcher Prime

Nie wszyscy lubią zmieniać cokolwiek w wyglądacie Androida. Na pewno znacie takich, którzy od momentu zakupu urządzenia posiadają taką samą tapetę oraz dzwonek. Jeżeli bardziej śmiejecie się z takich ludzi, aniżeli ich naśladujecie, powinniście być zadowoleni z możliwości, jakie daje apka GO Launcher Prime.

Opisywany program to nic innego jak płatna wersja bardzo znanego launchera. Oferuje nam on ponad 10 tysięcy różnego rodzaju motywów, dzwonków oraz tapet i wygaszaczy ekranu. Choć podstawowa wersja apki także warta jest pochwały, tak naprawdę dopiero GO Launcher Prime to opcja „full wypas”.

lau

Jakie są największe zalety Prime’a? Nie mamy w nim do czynienia z nachalnie wyświetlającymi się reklamami, a dodatkowo możemy skorzystać z dodatkowych pakietów gestów-skrótowców oraz zabezpieczać konkretne aplikacje hasłem. Warto wspomnieć też o paczce premium zawierającej wiele bardzo ciekawych efektów przejść.

Promocja na GO Launcher Prime trwa tylko do końca tego tygodnia. Jeżeli zatem naprawdę bardzo poważnie myślicie nad porządnym upiększaniem Androida, na pewno musicie wziąć pod uwagę tę przecenę przy następnej wizycie w Google Play. Pobierz GO Launcher Prime za $3,99 w Google Play.

Push to Kindle

Jeżeli korzystacie z czytnika ebooków Amazon Kindle albo też macie na swoim smartfonie zainstalowaną apkę o tej samej nazwie, ta promocja na pewno Was zainteresuje. Można bowiem dzięki niej zgarnąć naprawdę dobrej jakości program w niewielkiej (jak na możliwości) cenie.

Czym dokładnie jest Push to Kindle? Jest aplikacją, która pozwala na wysyłanie artykułów internetowych do wspomnianego wyżej sprzętu marki Amazon. Teoretycznie z tego typu problemem można poradzić sobie bez użycia jakiegokolwiek programu. Bez wątpienia pozwala nam on – mimo wszystko – oszczędzić naprawdę wiele czasu, dlatego też warto bliżej się mu przyjrzeć.

Korzystanie z Push to Kindle jest bardzo proste. Kiedy otwieramy w przeglądarce stronę z artykułem, wystarczy dostać się do opcji Udostępnij, a następnie z listy dostępnych programów wyhaczyć ten, o którym jest teraz mowa. Ostatnim krokiem jest dotknięcie ekranu w miejscu pojawienia się napisu „Send to Kindle” i na tym koniec.

kind

Oczywiście, trzeba przygotować się na to, że pliki przesyłane przez nas przy pomocy aplikacji nie pojawiają się na czytniku od razu. Niekiedy potrzeba dwóch, trzech minut, co nie zmienia faktu, że Push to Kindle jest naprawdę bardzo przydatnym narzędziem, który głównie zainteresować powinien osoby nieposiadające mobilnego internetu.

W jakiej cenie na co dzień znaleźć można apkę? Chcąc pobrać Push to Kindle poza promocją trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu niecałych dwóch dolarów. Obecna cena jest prawie o połowę niższa. Pobierz Push to Kindle za $0,90 w Google Play.

Chainsaw Warrior

Mobilna wersja popularnej niegdyś planszówki. Akcja Chainsaw Warrior rozgrywa się w 2032 roku w Nowym Jorku. Pewnego dnia we wspomnianej metropolii otwiera się portal do innego wymiaru, z którego wyłaniają się hordy złych i niezwykle przerażających istot. Naszym zadaniem jest wcielić się w postać byłego członka jednostek specjalnych i zrobić porządek z panującym nieładem.

Rozgrywka w opisywanej gry ściśle związana jest z planszówkowym pierwowzorem. Mobilna apka również każde nam rzucać kości oraz odkrywać karty, a następnie podejmować decyzję. Naszym największym wrogiem w Chainsaw Warrior nie są jedynie potwory, lecz również czas, który ucieka w zawrotnym tempie.

W produkcję gra się bardzo przyjemnie. Nie można zarzucić jej ani monotonności, ani tym bardziej brzydkiego wyglądu. Szczególnie w tej drugiej kwestii powinniście być zadowoleni, gdyż mobilny Chainsaw Warrior powstał na wzór popularnych gier komiksowych, gdzie nie zawsze głównymi bohaterami są zombiaki.

Jedynym minusem wydaje się być w tym wypadku brak Multiplayera. Szkoda, że twórcy mobilnej wersji Chainsaw Warrior nie zastanowili się przez chwilę, czy gra w dwie osoby nie byłaby co najmniej równie interesująca, co w pojedynkę.

Gra na co dzień kosztuje w Google Play dokładnie 4 dolary i 99 centów. Za ile można pobrać ją w chwili obecnej? Nie uwierzycie, ale za zaledwie $2,44. Wartość przeceny mówi sama za siebie – kupujcie i nawet się nad tym nie zastawiajcie! Pobierz Chainsaw Warrior za $2,44 w Google Play.

Na dzisiaj to już wszystko. Skorzystaliście chociażby z jednej promocji, jaką dla Was przygotowaliśmy? Jeżeli tak, spełniliśmy swoją misję. Mamy nadzieję, że za tydzień również nam się to uda. Powodzenia w poniedziałek! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button