AE Fruit Slash – zostań mistrzem przecinania!

Władanie nożem to nie lada umiejętność – wymaga precyzji, ostrożności i skupienia. A co dopiero wykonywanie sztuczek związanych z tym przedmiotem.  Od teraz każdy może zostać mistrzem ostrza i przepoławiać owoce w ich locie!

e1d08df4-ede8-41ac-ad4b-59895d66983d

Fruit Slash to kolejna z gier stworzonych przez zespół AE Mobil, która specjalizuje się w tym, że ich aplikacje figurują na liście „najlepszych”. Tym razem, producenci wydali grę, w której główny motywem są owoce i nóż. Co ich łączy?

Gra polega na przepołowieniu owoców w ich locie. 15 rodzajów owoców wyskakują pojedynczo z dołu ekranu a naszym zadaniem jest przeciąć je w odpowiednim czasie –  zanim spadną z powrotem w nieznaną otchłań. Ostrzem jest nasz palec. Aby rozharatać ananasa czy arbuza musimy tylko przejechać po nim palcem a owoc rozpada się na dwie części. Początkowo owoce wyłaniają się powoli i pojedynczo, później natomiast wyskakuje ich coraz więcej a rozpołowienie ich wszystkich nie jest już takie łatwe.

Utrudnieniem są pojawiający się dynamit, które łatwo możemy pomylić z jedzeniem, toteż trzeba wyjątkowo uważać, co właśnie chcemy przekroić. Kiedy nie złapiemy jakiegoś banana na nóż, wskaźnik  w prawym górnym rogu ekranu  robi się coraz bardziej czerwony. Kiedy już cały przyjmie barwę dojrzałego buraka czeka nas tzw. game over.

d2a59e8a-caf9-459a-a7cc-54131c89b998

 Gra dostarcza nam atrakcji w postaci trzech trybów. Grając spotkamy się z zamrożeniem pomieszczenia a także z wysypem owoców, które wyskakują jak szalone, przez co możemy nałapać dużej liczby punktów. Aby nie było za nudno, mamy do wyboru 3 kolory ostrza : srebrny, zielony i złoty. Zadecydować możemy także o poziomie trudności. Liczy się najwyższy wynik.

Technicznie wszystko prezentuje się ładnie i estetycznie. Dźwięki jak dźwięki, chyba należy je nieco przyciszyć. Szata graficzna jest dosyć starannie wykonana, więc gra się całkiem przyjemnie. Wszystko byłoby ok, gdyby gra była ciekawsza.

AE Fruit Slash – po paru razach gra może znudzić, nie ma tutaj nic więcej do roboty jak tylko podbijać swoje wyniki. Żadnych innych atrakcji. Nie jest źle, ale dobrze też nie.

Ocena : 5/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button