2Do – zorganizuj swoje życie (przecena z €14,99 na zero)

Rzadko spotyka się aplikacje, które zostają przecenione aż tak mocno. W przypadku 2Do jest mowa raczej o ofiarowaniu fantastycznego narzędzia za darmo. Chyba nie skusilibyście się na zakupy za 15 euro? :) Skoro narzędzie było takie drogie, powinno oferować ciekawe rozwiązania. Sprawdziliśmy to dokładnie.

rwgerg

Pierwsza sprawa – aplikacja któregoś razu znalazła się w rankingu App Of The Week – to już świadczy o jej co najmniej nieprzeciętnych możliwościach. Kolejna rzecz – dostępna jest w całości w języku polskim, co z pewnością zachęci wielu Polaków do testowania.

Co ciekawego znalazło się w apce, która normalnie kosztuje ponad 50 złotych? Przede wszystkim cała masa różnorodnych list, które użytkownik może dowolnie personalizować. Wszystko oparte jest na zasadach pacania i szczypania, więc osoby wprawione w jabłuszkowe urządzenia z pewnością poradzą sobie z obsługą na piątkę.

vwr

Apka łączy się z Apple Watch, co nie jest wcale taką oczywistą sprawą. Tutaj nie ma z tym najmniejszego problemu – mamy swoje przemyślenia, listy zakupów, czy maile w jednym miejscu.

Inteligentne listy to coś, co wyróżnia narzędzie. Wpisując dany tekst, apka automatycznie skanuje wcześniejsze wyszukiwania i wpisy i podpowiada nam gotowe propozycje. Jeżeli przepadacie za notowanie czegoś w kalendarzu, z pewnością 2Do przypadnie Wam do gustu – szybkie przeglądy dla wybranej daty są domeną opisywanej produkcji.

wvfw

Czym byłaby nowoczesna aplikacja bez kontaktowania się z przyjaciółmi poprzez Air Drop, iMessage, czy e-mail. Zabezpieczanie list poprzez wpisywanie hasła jest świetnym sposobem na ochronę zawartości przed wścibskimi oczami.

Na sam koniec – zabawne komentarze. Jeżeli nie mamy na dany dzień żadnych planów, uzyskujemy od apki sympatyczny komunikat ,,Masz dziś labę”. To zdecydowanie umila korzystanie z narzędzia i sprawia, że buzia sama się uśmiecha.

Wydaje mi się, że nie muszę pisać więcej. To, co znajduje się powyżej najlepiej świadczy o tym, że 2Do powinien mieć każdy posiadacz jabłuszka ;)

icon
2Do - Todo List, Tasks & NotesBeehive Innovations ServicesProductivity49,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button