100 Cameras in 1 – jedna fotka w 100 różnych wersjach

Macie zapał do robienia zdjęć? Jeśli tak, to pewnie przyda Wam się kolejne narzędzie służące do obróbki zdjęć. 100 Cameras in 1 to aplikacja, w której znajdziecie aż 100 różnych nakładek i filtrów na zdjęcia. Wystarczy cyknąć fotkę na bieżąco, bądź wybrać ją z galerii, by bawić się w profesjonalnych grafików.

Program jest wykonany dość porządnie. Poza zwykłymi opcjami obróbki zdjęć, posiada jeszcze całą gamę przewodników, które pomogą początkującym fotografom w rozwijaniu swojej pasji. W aplikacji znajdziemy e-booki, filmiki video, oraz obrazy, dzięki którym nasza technika robienia zdjęć się zdecydowanie poprawi.

W zasadzie można powiedzieć, że twórcy aplikacji (Stuck In Customs) stworzyli aplikację, która świetnie przyda się osobom lubiącym mieć wszystko ,,na szybko”. W ciągu zaledwie kilku sekund można bowiem stworzyć kilka zdjęć z zastosowaniem dowolnych filtrów.

Główne menu aplikacji zawiera kilka zakładek. Wśród nich znajdziemy aparat, wybranie zdjęcia z galerii, zasięgnięcie inspiracji z sieci, zapoznanie się z przewodnikami itp. Załóżmy, że chcemy przerobić jakieś fajne zdjęcionko zrobione kilka dni temu. Wybieramy swoją ofiarę i zaczynamy zabawę. Po kliknięciu w odpowiednie zdjęcie ukazuje nam się wielka lista kopii obecnej fotografii w gotowych już stylizacjach. Wystarczy dobrać odpowiednie nasycenie filtra, by cieszyć się nowym nabytkiem.

Obsługa apki jest wyjątkowo prosta. Stworzonymi dziełami możemy dzielić się ze znajomymi za pomocą znanych portali społecznościowych, maili, czy wiadomości. Mimo zadziwiającej prostoty narzędzia, wydaje mi się, że lepiej posiadać jedno a porządne, niż takie, które potrafi dosłownie wszystko. Gotowe fotki nie są jakieś rewelacyjne – często właśnie nakładka przyciąga większą uwagę, niż nasza postać na zdjęciu. Ja podziękowałam za dalszą przygodę, ale kto wie – może Wam się spodoba?

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button