AndroidDarmoweGry na Androida

Tricky Shot Soccer – udowodnij, że nie masz piłkarskiego zeza!

Jeżeli lubisz grać w piłkę nożną, lecz ze względu na obecnie panującą pogodę musiałeś odpuścić sobie bieganie po boisku, Tricky Shot Soccer jest grą mobilną, której szukasz!

Akcja gry Tricky Shot Soccer nie toczy się na stadionach wypełnionych kibicami, lecz zwykłym podwórku pełnym różnego rodzaju zwykłych elementów, takich jak kosze na śmieci, stare, zardzewiałe meble i tak dalej. Naszym celem w opisywanym tytule jest skuteczne trafianie piłką do wcześniej podanego miejsca. Czasem jest to zwyczajna bramka, lecz zazwyczaj coś zupełnie innego, na przykład, kosz do koszykówki.

Twórcy Tricky Shot Soccer przygotowali ponad 50 poziomów do przejścia. W każdym z nich chodzi o zdobycie jak największej ilości punktów. O ile trafienie do wspomnianej bramki nie jest takie trudno, to już zdobycie dodatkowych bonusów punktowych – zdecydowanie tak. W opisywanej produkcji doceniane są nawet spore straty, jakie zadamy za pomocą piłki.

Sterowanie odbywa się w grze za pomocą ekranu dotykowego. Piłkę podbijamy i uderzamy, wykonując odpowiednie gesty. Tego typu rozwiązania stosowane są w piłkarskich produkcjach bardzo często, tak więc na pewno sobie poradzicie i nie trzeba specjalnie będzie Wam niczego tłumaczyć.

Jeśli chodzi o audiowizualne aspekty gry, nie jest z tym najgorzej. Wprawdzie Tricky Shot Soccer na pierwszy rzut oka nie prezentuje się rewelacyjnie, ale do wszystkiego można przywyknąć. Najważniejsze, by nic nie raziło w oczy niedoskonałością.

Tricky Shot Soccer do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

 

Tagi

Podobne

Close