DarmoweGry na iOSiOS

Snowboarding Power – szaleństwo na snowboardzie

Jeżeli lubicie gry sportowe, a dodatkowo z możliwością zabawy online z innymi graczami, polecam Wam Snowboarding Power. Produkcja nie jest może wyjątkowo rozwinięta, ale z pewnością uprzyjemni czas spędzony w kibelku. 

Zacznijmy od tego, że do przejechania mamy wiele tras. Sterowanie jest proste, gdyż wymaga jedynie przytrzymywania palca na ekranie, a następnie puszczania go po najeździe na górkę. Kilka tricków uprzyjemnia loty w chmurach.

By móc grać, należy mieć połączenie z internetem. Produkcja Nayer Abu Soud to fajna rzecz dla osób, które nie lubią zabawy w pojedynkę. Dzięki połączeniu z Facebookiem, czy Game Center, jesteśmy w stanie rywalizować z innymi na ekranie własnego urządzenia.

Startując, na dolnym pasku widzimy dystans, jaki pozostał nam do pokonania. Dostajemy co kilka sekund notkę, jak ma się nasz wynik do osiągnięć innych graczy. Jeśli nie mamy nikogo, z kim moglibyśmy zagrać, aplikacja sama dobiera nam kompanów z całego świata.

Nie powiem, by grafika była na wysokim poziomie. Raczej zaszufladkowałabym ją do tej słabszej kategorii. O ile sam najazd na górę i wyskok jest prosty do wykonania, o tyle tricki sprawiają problemy. Na polnym pasku widnieje kilka ikonek – małych ikonek. Kiedy jesteśmy w powietrzu, możemy sobie którąś wybrać, by przejazd był bardziej widowiskowy. Niestety – nie zawsze nam się ta sztuka udaje – zwykle jest tak, że aplikacja ,,nie łapie”, że cokolwiek kliknęliśmy i w efekcie osiągamy zupełnie odwrotny skutek.

Jeżeli szukacie czegoś na chwilę, polecam (ale nie jakoś szczególnie :). Jeśli lubicie naprawdę dobre gry, omijajcie opisywaną produkcję, bo się zawiedziecie.

Item not available.

Review Overview

Wygląd
Sterowanie
Grywalność

Może być

Gra online, w której mierzymy się ze znajomymi w snowboardowych zawodach. Graficznie słabo. Jeżeli koniecznie chcecie pośmigać na desce, róbcie to krótko 😉

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close