Gry na iOSiOSPłatne

Rail Racing – pościg w dziecięcym pokoju

Lubię gry, które różnią się od wszystkich. Twórcy aplikacji o nazwie Rail Racing udowodnili, że ze zwykłej gierki samochodowej, w której zadanie gracza polega na ściganiu się z innymi, można stworzyć prawdziwe dzieło. Co powiecie na małą przejażdżkę po dziecięcym pokoiku?

To, że akcja gry toczy się w dziecięcym pokoju wcale nie oznacza, że odbiorcami produkcji powinny być tylko dzieci. Wręcz przeciwnie – każdy dorosły będzie zachwycony możliwościami, jakie daje Rail Racing.

Na wstępie gry wybieracie tryb single, bądź multiplayer. Skupmy się na tym pierwszym. Kiedy ustalicie już trasę, zaczyna się prawdziwa zabawa. Trafiacie na tor wyścigowy usytuowany w pokoju dziecka. Myśleliście, że będziecie pędzić po podłodze? A to psikus 🙂 Poza Wami na torze są również inne samochody – zauważcie jak bardzo zróżnicowane pod względem wizualnym. W grze będziecie mieć szansę  na spotkanie na drodze starych, pięknych aut, które jak się okazuje – mają całkiem niezłą parę!

Sterowanie odbywa się za pomocą trzech przycisków. Z prawej strony jest gaz, z lewej natomiast dwie strzałki. Na drodze spotkacie różne znaki. Jeżeli będą to żółte strzałki, oznacza to, że Wasze auto przyspieszy po przejechaniu przez nie – w przypadku czerwonych – zwolni.

Jak widzicie – akcja gierki toczy się nie tylko w pokoju dziecięcym. Może to być kuchnia, czy salon. Zależnie od tego, na który poziom traficie, przeniesiecie się do zupełnie innego, wyścigowego świata. Polecam!

Pobierz Rail Racing za $0,99 w AppStore.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy

Samochodówka osadzona w dziecięcym pokoju. Dla wiecznie młodych fanów gier - absolutny "must have"!

Tagi

Podobne

Close