Sago Mini Doodlecast – fantastyczna malowanka dla najmłodszych

Głównym bohaterem Sago Mini Doodlecast jest mały, rudy kotek, który przeprowadza dziecko przez całą grę. Poza zwykłą tablicą do rysowania, gracze mogą kończyć obrazki, które już są w aplikacji. Nowością i bardzo ciekawą rzeczą jest fakt, że każdy proces rysowania zostaje nagrany na video i po zakończeniu swojej pracy dziecko może odtworzyć filmik na ekranie. Z czymś takim się jeszcze nie spotkałam.

W trakcie gry można robić zdjęcia i dzielić się nimi z ciekawskimi rodzicami. Sago Sago to mój ulubiony wydawca gier dla dzieci. Prezentowane przez twórców aplikacje są zawsze na wysokim poziomie i często zostają przecenione (tak też jest w tym przypadku). Do dyspozycji małych artystów oddano ponad 30 obrazków. Każdy z nich jest zaczęty (na przykład narysowane zostają koła) i opatrzony podpisem (przykładowo: co może jeździć na kołach?).

Przybornik jest niezbyt obszerny, lecz zupełnie wystarczający dla dziecięcej główki. Na dolnym pasku tablicy znajdziemy: marker, kredkę świecową, oraz kredkę. Poza tymi narzędziami spotkamy się z gumką do ścierania i 9 kolorami.

Malowanie jest bardzo proste a układ menu intuicyjny. Każdy maluch z pewnością sobie poradzi. Wśród kategorii tematycznych obrazków znajdą się: drzewa, zwierzaki, ludzie, niebo, ogródek, domki itp. Podsumowując: dla każdego coś dobrego. Jeżeli poszukujcie naprawdę dobrej i sprawdzonej gry dla swojego podopiecznego, z całą pewnością możecie polegać na Sago Mini Doodlecast.

Pamiętajcie o tym, że na obecną chwilę aplikacja jest darmowa, lecz normalnie kosztuje kilka dolarów. Spieszcie się więc z pobieraniem, żebyście później nie pluli sobie w brodę ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button