PegGoo Pop – wyceluj, uderz i przejdź 90 poziomów

Jeżeli macie ochotę na długą zabawę na smartfonie, nie martwiąc się o to, że za chwilę gra się skończy, pobierzcie PegGoo Pop i bawcie się przez długie godziny. Produkcja studia Bulkypix to zręcznościówka, w której przychodzi nam sterować armatką przywieszoną do sufitu i zbijać określone obiekty przy pomocy kul.

Gra przede wszystkim jest ładna. Jesteśmy wzrokowcami, więc ta kwestia jest istotna – autorzy więc otrzymują spory plus za grafikę. Kolejną rzeczą jest grywalność. Ta chyba zasługuje na jeszcze większe pochwały, bo w zasadzie zaczynając zabawę w PegGoo Pop, ciężko jest się wyrwać choćby za chwilę.

Połączenie z Facebookiem umożliwia przesyłanie żyć pomiędzy znajomymi, bądź sprawdzanie swoich osiągnięć w porównaniu z innymi. Każdy na początku swojej przygody dysponuje pięcioma życiami, które utrzymują się tak długo, jak tylko jesteśmy w stanie awansować do kolejnych poziomów. Jeżeli nam się nie powiedzie, będziemy zmuszeni do odczekania na pełne naładowanie serduszek kilkanaście minut. Całe szczęście, że mamy aż 5 szans – musielibyśmy trafić na naprawdę skomplikowany level (albo być zdolnymi pierdołkami), by nie poradzić sobie w pięciu kolejnych próbach.

Pod całą planszą do gry znajdują się zbiorniki z punktami. Kula która krąży na ekranie, obijając się o różnego rodzaju fanty, w końcu wpada do któregoś pojemnika, dając nam szansę na zebranie większej lub mniejszej ilości gwiazdek. Maksymalnie możemy uzyskać 3 odznaki. Nie jest to jednak takie proste.

W trakcie gry możemy korzystać w power-upów. Za darmo dostajemy kilka sztuk na start, by móc wypróbować ich możliwości. Jeżeli będziemy mieć ochotę na pomaganie sobie częściej, przydatne okażą się mikropłatności.

Przed rozpoczęciem zabawy możemy wybrać bonus i odczytać cele misji. Wśród nich mogą znaleźć się między innymi: zebranie danej ilości punktów, dostanie się do wybranych zbiorników, bądź zbicie niektórych obiektów. Fajnie i ciekawie.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button