LEGO NEXO KNIGHTS : MERLOK – zbierz drużynę Nexo i tocz epickie bitwy

Szczerze mówiąc, nie przepadam za grami mobilnymi Lego. Klocki to klocki i jako zatwardziała fanka układania, będę ich bronić jak niepodległości. Aplikacja Lego Nexo Knights : Merlok jest bijatyką, w której gracz może zeskanować swoich rycerzy Lego i zwiększać ich moce. Jest to więc połączenie walki z realnymi klockami.

Wielkim plusem gry jest fakt, że od początku do końca jest stworzona w języku polskim. Zarówno menu, pisane dialogi i słowa wypowiadane przez bohaterów są w naszym ojczystym języku. To cieszy :)

Załóżmy, że jestem graczem, który nie posiada żadnych figurek Lego i pobrał grę dla czystej zabawy online. Cóż – początkowo jest trochę przykro, kiedy wyświetlają nam się informacje o zeskanowaniu postaci i możliwości uzyskania super-mocy, jednak z czasem dajemy sobie radę już bez tego.

Mamy okazję na ulepszanie swojego bohatera za specjalną niebieską walutę. Zdobywamy ją za walkę i zabijanie rywali. Po planszy poruszamy się w prosty sposób, bowiem przy pomocy dotyku określonych miejsc na ekranie, bądź przeciągania opuszkiem po wyświetlaczu.

Mogę spokojnie powiedzieć, że bijatyka sprawdza się świetnie w przypadku, gdy pod swoimi skrzydłami mamy fanów wszystkiego, co rycerskie. Kupowanie hełmów i zbroi sprawia, że nie nudzimy się nawet przez chwilę.

Przechodzimy kolejne misje i cieszymy się bardzo przyjemną grafiką, jaką oferują twórcy. Nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was do pobierania ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button