Gry na iOSiOSPłatne

iCopter 2 – samolotem przez tunele

W dzisiejszym wpisie skupimy się na aplikacji o nazwie iCopter 2. Sprawdzimy, czy gra kosztująca w AppStore prawie dolara, jest warta zakupienia. Postaram się jak najlepiej przybliżyć Wam zasady panujące w apce z helikopterem w roli głównej.

W produkcji nie mamy do przejścia leveli – gramy do upadłego. Jedyne udogodnienia stanowią pojawiające się co jakiś czas niebieskie diamenty, dzięki którym nasz wynik punktowy na koniec gry zwiększa się o 200 pkt. za każde świecidełko.

Co takiego możemy robić w iCopter 2? Przede wszystkim zasiąść za sterami helikoptera i wykazać się swoimi umiejętnościami, w manewrowaniu maszyną. Opisywana produkcja nie jest symulatorem – sterujemy maszyną za pomocą przytrzymywania palca na ekranie i puszczania go, kiedy chcemy aby helikopter opadał.

Po drodze (a ta biegnie przez niebezpieczne tunele), spotykamy wiele niebezpieczeństw. Są to przede wszystkim kawałki kamieni, czy asteroidy w kształcie kulek. Należy na nie uważać, gdyż każdy kontakt z nimi grozi wybuchem.Podobnie sprawa się ma, jeżeli dotkniemy maszyną o górę, bądź dół tunelu – wybuch gwarantowany.

Cóż ja Wam mogę poradzić – moim zdaniem gra nie jest warta tego, aby wydawać na nią dolara. Jest na rynku wiele darmowych gierek, które zachwycają. Co zachwyca w iCopter 2? Nic – grafika jest marna, efekty dźwiękowe również, sterownie nie jest zbyt wygodne, a dodatkowo nie mamy żadnym możliwości ulepszania maszyny, czy zbierania super-mocy.

Pobierz iCopter 2 za $0,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close