Aplikacja do trenowania mózgu, przewodnik po świecie i aplikacje do edycji zdjęć

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy dla systemu iOS do edycji fotografii. Oprócz tego opowiedziała o aplikacji „Elevate – Brain Training” do trenowania mózgu oraz o programie „Przewodnik – World Explorer”, który przyda się podczas wakacyjnych wycieczek.

Jeśli chcecie poprawić własną koncentrację i szybkość przyswajania informacji, to aplikacja „Elevate – Brain Training” powinna Was zainteresować. To bardzo dopracowany program, który niestety zadowoli tylko osoby nie mające większych problemów z językiem angielskim. Można go pobrać za darmo zarówno ze sklepu Google Play, jak AppStore.

20140721-oa-odc-94.Still006

„Przewodnik – World Explorer” to aplikacja, która daje użytkownikowi dostęp do opisów ponad 350 tysięcy miejsc na całym świecie. Myślę, że dobrze zabrać ją ze sobą na wakacyjne wyjazdy, aby zawsze można było łatwo i szybko sprawdzić które obiekty w okolicy warto odwiedzić. 

W pojedynku spotkały się natomiast programy do edycji zdjęć dla systemu iOS, które zamienią nasze fotografie w koliste twory przypominające mini-planety: „Circular+” i „Living Planet”. Oba programy prezentują się bardzo ciekawie, szczególnie, że mamy wakacje i w związku z tym nie brakuje nam okazji do robienia zdjęć, czy nagrywania filmów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button