Zuma’s Revenge – nowa Zuma na urządzenia z iOS-em

Większość z naszych Czytelników pewnie nieraz miała do czynienia z popularną na całym świecie produkcją „Zuma”. Dla tych, co w znany do tej pory jedynie z komputerów osobistych hit chcieliby pograć również na swoim smartfonie czy tablecie, mamy dobrą wiadomość – w ofercie AppStore można znaleźć aplikację Zuma’s Revenge, o której napiszemy nieco więcej właśnie w tym wpisie.

Mimo że Zuma jest niezwykle popularną produkcją na rynku gier komputerowych, a teraz również i mobilnych, warto na początku tego wpisu napisać nieco o samych zasadach opisywanej gry.

Rozgrywka w aplikacji Zuma polega na likwidowaniu kolorowych kul w taki sposób, by te nie dotarły do specjalnie oznaczonego wyjścia. Teoretycznie zasady gry są banalne i rzeczywiście pierwsze poziomy nie sprawiają nawet amatorom Zumy większych problemów. Z czasem robi się jednak coraz trudniej, co – przynajmniej według mnie – jest ogromnym atutem produkcji ekipy ze studia PopCap Games.

W Zuma’s Revenge, a więc produkcji, o której jest ten wpis, do dyspozycji gracza w trybie Adventure zostało oddanych aż 60 różnorakich poziomów, których przejście nie powinno Wam zająć mniej niż kilka godzin.

Warto też napisać o tym, że po wykonaniu wszystkich zadań w trybie klasycznym, w grze odblokowuje się opcja Challenge, w której znaleźć można kolejną paczkę 60 wyzwań do wykonania (niektóre z nich naprawdę wymagają od nas użycia szarych komórek).

Jak na hit komputerowy przeniesiony do wersji mobilnej, cena Zuma’s Revenge nie wydaje się wygórowana, gdyż wynosi niecałe dwa dolary (wersja na iPhone’y).

Niestety, póki co nic nie wskazuje na to, że Zuma będzie dostępna w najbliższym czasie dla użytkowników sprzętu z Androidem. Androidowcom lubiącym Zumę pozostaje więc jedynie gra na komputerze.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button