Zombie Tsunami – zbieraj mózgi

Jeżeli lubicie gry, w których zamiast bezsensownego biegania, macie wyznaczone misje do spełnienia, Zombie Tsunami powinno Wam zachwycić. Biegnąć zielonym, ohydnym zombiakiem, zbieramy ludzi, którzy proszą o pomoc. Dzięki temu, przekształcamy mózgi zwykłych ziemian w specyficzne kombinacje DNA.

Cała akcja rozgrywa się w dziwnym ,,zombiowskim” świecie, z przeróżnymi przeszkodami po drodze. Co chwila na horyzoncie ukazują nam się ludzie, który w dymku nad swoimi głowami mają charakterystyczny napis ,,help!!”. Naszym zadaniem jest wbiegnięcie na nich i włączenie ich do wspólnoty. Dalszy bieg polega na tym, że poza prowadzącym zombie, biegną za nami stworzone przez nas klony.

Na swojej drodze spotykamy meteory z czerwonymi oczyskami, helikoptery, samochody, autobusy i wiele innych przeszkadzajek. Co pewien czas mamy szansę na wpadnięcie w przepaść – aby wykonać długi skok, trzeba przytrzymać palec dłużej na ekranie. Bywa tak, że skoku nie przeżywają wszystkie potwory i z ,,wagonika” zombiaków” zostaje jedynie jeden,lub dwa stworzenia.

Do momentu, aż choć jeden stwór pozostanie na planszy, nasze życia nie ulegają zmianie. Jak już wspomniałam wyżej- do wykonania mamy pewne misje. Niektóre polegają na skoku trwającym minimum 2 sekundy, inne natomiast na wyminięciu 3 autobusów.

Gra jest wciągająca. Efekty dźwiękowe są na porządnym, ,,potworzym” poziomie. Szata graficzna nie gra dużej roli, jeżeli zabawa jest przyjemna i niemonotonna.

Pobierz Zombie Tsunami za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button