Zombie Smasher – zrób miazgę z zombiaków

Kojarzycie opisywaną przez nas kilkanaście miesięcy temu aplikację, w której celem gracza było zabicie jak największej ilości insektów? W tym wpisie postaram się zachęcić Was do pobrania Zombie Smasher – produkcji We Inc., w której za pomocą własnych paców i kilku ciekawych power-upów, miażdżymy zmodyfikowane zombiaki.

Plansza jest pionowa. Z góry nadciągają kolejne fale obcych. Nie liczcie na to, że będzie prosto. Pierwsze 5 leveli jest do przebrnięcia za pierwszym razem, lecz z postępem w grze, rośnie również trudność. Powstają nowe gatunki zombiaków (na przykład zmutowane psy), z którymi nie tak łatwo jest się rozprawić. Rozgrzewajcie palce – przed Wami coś naprawdę dobrego!

Jak widzicie, grafika w grze jest całkiem przyjemna. Aż miło się patrzy na ekran. Sterowanie odbywa się za pomocą pacania w ekran, oraz przeciągania power-upów w stronę nadchodzących intruzów. Najważniejsze, to nie dać żadnemu przeciwnikowi dostać się na Waszą stronę (czyli na dół ekranu).

Podczas gry zbieramy mózgi, za które możemy kupić przeróżne ulepszenia w sklepie dla gracza. Na start autorzy dają nam kilka sztuk broni, która pomoże w walce z zombiakami. Za pomocą bomb możemy likwidować większe grupki umarlaków. Drutem kolczastym warto potraktować szeroko rozstawione hordy.

W grze dostępne są trzy tryby: story, time, oraz survival. Story mode to klasyczne levele, które zwiększają swoją trudność wraz z kolejnymi awansami. Time – cóż tu dużo gadać – macie określoną ilość czasu na rozwalenie zombiaków. Albo Wam się uda, albo nie. Dla hardkorów wymyślono survival – im dłużej wytrzymacie, tym lepiej.

Podsumowanie jest bardzo proste: jeżeli macie telefon z Windows’em, prawdziwym must have-em powinna być gra Zombie Smasher. Dobra zabawa gwarantowana! Dziesiątki rewelacyjnych leveli do przejścia i zombiaki w akcji.

Pobierz grę za darmo w Windows Store.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close