Zenonia 4 – jeden z najlepszych RPG-ów na Androida

W sieci można znaleźć sporą ilość produkcji typu RPG, jednak nie wszystkie z nich potrafią zadowolić najbardziej wybrednych użytkowników smartfonów. Na szczęście w Google Play dostępna jest produkcja Zenonia 4, o której mało kto wypowiada się negatywnie. Jeśli więc szukasz ciekawego RPG-a na swój telefon, to lepiej trafić nie mogłeś i dalszą część tego wpisu musisz przeczytać bez dwóch zdań, gdyż przedstawimy w nim najważniejsze cechy produktu studia Gamevil.

Choć fabuła w grach RPG nie jest najważniejsza, warto na samym początku nieco o niej wspomnieć we wpisie o produkcji zatytułowanej Zenonia 4. Otóż w aplikacji studia Gamevil gracz wciela się w postać sympatycznie wyglądającego Regreta, to jest ojca głównego bohatera poprzedniej części gry.

Jak nietrudno się domyślić, do najważniejszych zadań gracza należy ocalenie świata przed złem i zagładą, czego można dokonać – przynajmniej w Zenonii – jedynie dzięki podróżom w czasie. Więcej o samym pomyśle na grę pisać raczej nie trzeba, bowiem każdy z naszych Czytelników wie zapewne, na czym polega zabawa w produkcjach RPG.

To, co przede wszystkim podoba się graczom w Zenonii, to bez wątpienia ładnie prezentująca się oprawa graficzna, która być może nie należy do najnowocześniejszych, lecz na pewno cieszy oko i sprawia, że nie można się oderwać od smartfona.

Niektórych z Was na pewno cieszy też informacja, że w opisywanej grze mamy do czynienia z dość wymagającym poziomem trudności, dzięki czemu w Zenonię można grać przez naprawdę bardzo długi okres czasu (aplikacja oferuje sporo questów i tryb PvP).

Z racji tego, iż piszemy tutaj o produkcji typu RPG, nie możemy nie wspomnieć nic o funkcji doskonalenia naszego bohatera. Tym bardziej, że w Zenonii jest on dość rozbudowany oraz urozmaicony o opcję kupowania ekwipunku za prawdziwe pieniądze (jest to jedynie ewentualność).

Gdybyśmy jednak mieli do czegokolwiek „przyczepić” się w RPG-u od Gamevil, to byłoby to na pewno sterowanie, które nie zawsze pozwala nam na wykonywanie takich działań, jakie chcieliśmy (wszystkie przyciski umieszczone są blisko siebie, przez co czasem zdarza się nam zaatakować w inny sposób, niż się tego spodziewaliśmy).

Mimo dość niedopracowanego systemu kierowania postacią, Zenonia 4 jest bez wątpienia grą godną polecenia dla każdego użytkownika Androida (LINK).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button