Zaproś Garfielda do swojego smartfona z Androidem

Każdy z naszych Czytelników kojarzy zapewne Garfielda, rudego kota, który całymi dniami zajada się różnego rodzaju smakołykami i ogląda swoje ulubione programy emitowane w telewizji. Większość z Was powinna więc być zadowolona z tego, że ostatnio na urządzenia z Androidem pojawiła się gra z czworonogiem znanym z kreskówek. Niestety, póki co „Garfield’s Defense” mogą pobrać jedynie użytkownicy sprzętu od Amazona.

Fabuła opisywanej przez nas gry wymaga od nas napisania kilku zdań wyjaśnień. Otóż pewnego dnia, Garfield, główny bohater aplikacji, odkrywa tajny spisek „Najeźdźców Jedzenia” (ang. Food Invaders), którzy za wszelką cenę chcą zebrać Ziemianom ich smakołyki. Mają one posłużyć do stworzenia ultra-nowoczesnej broni umożliwiającej wrogo nastawionym kosmitom zniszczenie naszej planety. Jak nietrudno się domyślić, rudy kot, mimo swojego wyjątkowego lenistwa, postanawia wziąć sprawę w swoje ręce i zrobić wszystko, byleby tylko uratować Ziemię i jedzenie, które się na niej znajduje.

Choć niektórzy z Was spodziewają się pewnie po „Garfield’s Defense”  kolejnej gry typowo przygodowej, warto napisać, że produkt studia Web Prancer to świetna aplikacja strategiczna, w której naszym zadaniem jest przede wszystkim tworzenie oraz modyfikowanie armii, która ma pomóc zniszczyć „Najeźdźców Jedzenia”.

Do dyspozycji gracza zostało oddanych w sumie aż 60 różnych poziomów, z których każdy jest coraz bardziej wymagający. Nie myślcie więc sobie, że gra z Garfieldem w roli głównej przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla dzieci, bo niejeden dorosły w trakcie jej testowania będzie pewnie zmuszony do główkowania.

To, co zapewne ucieszy większość z Was, to fakt, iż „Garfield’s Defense” jest do pobrania z Amazon App Store zupełnie za darmo. Niestety, póki co rudemu kotu w walce z kosmitami mogą pomagać jedynie użytkownicy sprzętu od Amazona. Wkrótce taki stan rzeczy może się jednak zmienić.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button