Yumm – zdążysz wyciągnąć palec, zanim zostanie odgryziony?

W Android Market pełno jest niezwykle użytecznych aplikacji, co zresztą udowodniliśmy już w niejednym wpisie.  Smartfony czy tablety to jednak nie tylko narzędzia pracy, ale również prawdziwe centra rozrywki. I właśnie dlatego powstają takie aplikacje jak Yumm, które są proste w obsłudze, a do tego potrafią niesamowicie poprawić humor nam oraz osobom z naszego otoczenia.

Gdy pierwszy raz natknęliśmy się na produkcję o nazwie Yumm i sprawdziliśmy na czym dokładnie ona polega, od razu mieliśmy ochotę na jej przetestowanie. A wszystko dlatego, że dużą sympatią darzymy oryginalne i niepowtarzalne aplikacje, które powstały z prostego, wręcz infantylnego, pomysłu.

Mamy nadzieję, że Wy również należycie do osób otwartych na wszelkie, androidowe propozycje, bo jeśli nie, to Yumm niekoniecznie może przypaść Wam do gustu.

Zacznijmy jednak od przedstawienia zasad gry, a są one naprawdę proste. W tworze studia Fancygames musimy bowiem jedynie włożyć palec do buzi sympatycznie wyglądającego stworka (pozory mylą!) i po kilku chwilach wyjąć go z powrotem w taki sposób, by uniknął kontaktu z ostrymi jak brzytwa zębami potwora.

Jeżeli popiszemy się refleksem, uratujemy palec i zdobędziemy punkt. Gdy jednak to tytułowy Yumm nas przechytrzy – na ekranie smartfona pojawi się krew, stracimy palec i tym razem to stworek powiększy swój punktowy dorobek.

Niech nikt jednak nie myśli, że będzie mógł zmylić potwora i wyjąć palec za wcześnie. Yumm to bowiem sprytne stworzenie, które szybko wyczuje, że coś kombinujemy i będzie kazało ponownie włożyć palec w odpowiednie miejsce.

Oczywiście opisywanej przez nas aplikacji nie można zaliczyć do produkcji wciągających na wiele godzin. Mimo wszystko Yumm prezentuje się bardzo ciekawie, a do tego robi prawdziwą furorę w gronie znajomych.

Poza tym gra jest bezpłatna (dostępna w Android Market), więc warto ją pobrać chociażby z czystej ciekawości.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button