Wyniki Lotto – dla przyszłych „lotto-milionerów”

Nie gram w Lotto i grać nie zamierzam. Jeżeli jednak wśród naszych Czytelników jest ktoś, kto liczy na łut szczęścia i zostanie milionerem tylko dzięki skreśleniu kilku przypadkowych liczb, to powinien bez dwóch zdań wyposażyć się w aplikację z tego wpisu.

lotto1

Wyniki Lotto to program, jak wskazuje na to sama nazwa, który pozwala na śledzenie wyników Totolotka. Aplikacja aktualizuje wyniki szybkiej, niż oficjalna strona totalizatora sportowego, co jest jej ogromnym plusem, który warto odnotować.

Oczywiście, program z tego wpisu nie tylko pozwala na sprawdzanie aktualnych losowań, lecz umożliwia także grzebanie w archiwum wylosowanych wcześniej liczb. Do wyboru jest nie tylko dawny Duży Lotek czy Multi Lotek, lecz także mniej popularne zakłady.

lotto2

Opcją, która wyróżnia Wyniki Lotto od innych tego typu programów, są powiadomienia o wygranych. W programie możemy zapisać „puszczone” przez nas w danym dniu numerki, a jeśli coś wygramy, automatycznie zostaniemy o tym poinformowani.

Skreślone przez nas na kupione liczby możemy „wklepać” ręcznie, lecz istnieje także możliwość zapisania numerów ze zdjęcia kuponu. Po prostu robimy „fotkę”, a program sam „wyłapuje” wybrane przez nas cyfry. Sprytne, prawda? ;)

Wyniki Lotto pobrać można z Google Play za darmo. Warto? Jeżeli gracie często w totka, to pewnie, że tak. Program działa bez zarzutu i posiada ciekawe opcje, których na próżno szukać w innych apkach tego typu.

Wyniki Lotto do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button