Wykreślanka – dobry sposób na nudę

Każdy z nas pewnie nie jeden, ani nie dwa razy miał w życiu sytuację, że dopadła go nuda i tak naprawdę nie miał dobrego pomysłu co zrobić, by się jej pozbyć. Nam dzisiaj udało się w Android Markecie jeden z takich sposobów odkryć, choć na pewno nie przypadnie on wszystkim do gustu. Panie i Panowie, przed Wami bardzo ciekawa aplikacja „Wykreślanka”.

Na czym polega zabawa w wykreślanie wyrazów raczej nie trzeba nikomu mówić. Naszym oczom ukazuje się plansza przedstawiająca litery w kolumnach i rzędach, a naszym zadaniem jest wśród chaosu liter znaleźć wyrazy z polskiego słownika.

Zadanie może i do trudnych nie należy (szczególnie jeśli ktoś jest wprawiony), jednak mimo wszystko „Wykreślanka” to bardzo dobry sposób na nudną podróż autobusem albo wykład z najmniej lubianym profesorem.

Do największych zalet aplikacji należy bez wątpienia system podpowiedzi, który potrafi pomóc w gorszych momentach, a także możliwość zapisywania osiągniętych wyników i publikowanie ich na Facebooku.

Co bardzo ważne, liczba plansz do gry w „Wykreślance” jest nieskończona, dzięki czemu gra nie nudzi się nawet, gdy używamy jej już od jakiegoś czasu.

Do plusów programu zaliczyć też na pewno można fakt, że posiada wysoką rozdzielczość pozwalającą nam na zabawę w wykreślanie nie tylko na smartfonie, lecz także tablecie.

Pisząc o aplikacji „Wykreślanka” nie można zapominać również o tym, iż oferuje ona aż trzy poziomy trudności. W pierwszym słowa wyświetlają się jedynie w poziomie i pionie, natomiast w drugim zaczynają pojawiać się również i ukosy. Najtrudniejszy jest, oczywiście, ten ostatni poziom, w którym słowa na planszy mogą występować także na wspak.

Narzędzie „Wykreślanka” znajdziecie w Android Market. Oczywiście aplikacja jest całkowicie darmowa, co również przemawia za jej ściągnięciem.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button