Wicked Stars – prosta gra nie tylko dla najmłodszych

Ostatnio w AppStore natrafiliśmy na produkcję zatytułowaną Wicked Stars. Na pierwszy rzut oka wydawało nam się, że mamy do czynienia z typową grą dla dzieci oferującą tylko i wyłącznie ładnie prezentującą się grafikę. Szybko jednak okazało się, że również i dorośli mogą znaleźć w niej coś dla siebie, a nawet może ona wciągnąć ich na sporą ilość czasu.

Mimo że opisywana przez nas gra jest naprawdę nieskomplikowaną produkcją, jej autorzy zdecydowali się napisać do niej fabułę. To bardzo dobrze, bo dzięki temu nie ma się wrażenia, iż gra się zupełnie bez sensu.

Jeżeli jesteście ciekawi, głównym bohaterem Wicked Stars jest sympatycznie wyglądający stworek (Little Orange), którego zadaniem jest zbieranie do poduszeczki zrzucanych przez złego potwora (Mr. Naughty) najróżniejszych błyskotek. Żeby nie było tak łatwo, pod sterowaną przez nas postacią znajduje się kolega wspomnianego potwora, który usnął, jednak ma na tyle płaski sen, że może się obudzić, jeśli nie uda nam się złapać na poduszkę kilku spadających elementów.

Oczywiście, obecność groźnie wyglądającego śpiocha nie jest jedynym utrudnieniem w Wicked Stars. Kolejnym są bowiem spadające z góry ekranu przeszkadzajki w postaci, na przykład, czarnych gwiazdek, które unieruchamiają nas na kilka sekund.

Jak widzicie, oprawa graficzna w produkcie INTERMARUM prezentuje się wyjątkowo dobrze, jak na grę z dość prostą rozgrywką. Szkoda, według nas, tylko, że zawiera ona małą ilość leveli, które – co tu dużo mówić – stoją na dość niskim poziomie trudności. Gdyby nie to, uznalibyśmy Wicked Stars za świetny, a tak nazwiemy go jedynie dobrym, sposobem na zabicie nudy.

Ci co mają ochotę spróbować swoich sił w dość niestandardowej grze, na pewno powinni zainteresować się aplikacją z tego wpisu. Tym bardziej, że w AppStore można kupić ją już za 0,79€.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button