Weatherwise – ładnie wyglądający program pogodowy

Większość z naszych Czytelników korzysta w swoich smartfonach z programów pogodowych. Niektórzy z Was cenią sobie zapewne przede wszystkim dokładność i wiarygodność zamieszczonych informacji meteo, natomiast inni patrzą bardziej na względy estetyczne aplikacji.  Dla tych, co należą do tego drugiego grona, przygotowaliśmy na dzisiaj opis programu Weatherwise, którym powinien zainteresować się każdy miłośnik pogodowych aplikacji.

Szperając w Google Play, można znaleźć naprawdę wiele programów meteo. Niektóre z nich dają nam możliwość tworzenia widżetów, a jeszcze inne – ze względu panujących za oknem warunków atmosferycznych – zmieniają cały czas naszą tapetę, nie dając nam zapomnieć o tym, jak wygląda pogoda za oknem. Oczywiście, są jeszcze takie programy, które stawiają przede wszystkim na dokładną prognozę, odstawiając przy tym na bok wszelkie względy estetyczne.

Weatherwise ciężko jest wrzucić do jednego z wymienionych przez nas worków, w których znaleźć można kilka typów aplikacji pogodowych. Na pewno jednak nie powiedzielibyśmy, że program stworzony przez ekipę Local Wisdom jest wiarygodnym źródłem informacji meteo. Mimo to aplikacja ta prezentuje się bardzo ładnie pod względem estetycznym, czym przyciąga coraz większą rzeszę Androidowców.

Główną „atrakcją” opisywanego przez nas programu jest zielone drzewko. To właśnie ono informuje nas, jak wygląda pogoda za oknem. Jeśli więc na dworze pada deszcz, również i na ekranie naszego telefonu zobaczymy pochmurny dzień, gdy zaczyna się przejaśniać to także i na wyświetlaczu robi się pogodniej.

Poza wspomnianym przez nas drzewkiem, warto powiedzieć także, że Weatherwise daje nam możliwość zapisania aż pięciu ulubionych miejscowości. Możemy więc sprawdzać, między innymi, temperaturę i prędkość wiatru dla każdego miasta, w którym często przebywamy.

Weatherwise można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Czy warto? Na to pytanie musicie już sobie odpowiedzieć sami, my bowiem należymy bardziej do grona fanów wiarygodnych źródeł pogodowych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button