Weather 2x – aplikacja pogodowa, którą aż chce się uruchamiać

Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że wkrótce zaczniemy coraz baczniej przyglądać się prognozom pogody na zbliżające się dni. Z racji tego, że w AppStore jest wiele programów pogodowych, ale nie wszystkie z nich są godne uwagi, postanowiliśmy polecić Wam dzisiaj aplikację „Weather 2x”, która nie tylko przedstawia wiarygodne dane, lecz także bardzo ładnie się prezentuje na tle konkurencyjnych produkcji.

Zazwyczaj mobilne programy pogodowe można podzielić na te, co dobrze wyglądają oraz te, co prezentują dane zbliżone do rzeczywistości. Weather 2x jest natomiast produktem, który łączy ze sobą obie te cechy i robi to naprawdę w świetnym stylu, o czym zresztą sami się przekonacie.

Po uruchomieniu opisywanej przez nas aplikacji wyświetla się aktualna prognoza pogody dla wybranego przez nas miasta głównego (możemy dodawać też kilka miast „bocznych”). Poza samą temperaturą, Weather 2x pokazuje także intensywność opadów, dane o widoczności, bieżące ciśnienie atmosferyczne oraz siłę wiatru i jego kierunek. W tle programu wyświetla się także ładna grafika, która stara się przedstawić to, jaką pogodę możemy ujrzeć, podnosząc z okna rolety.

Oczywiście, w programie nie mogło zabraknąć prognozy pogody na zbliżające się dni, która informuje nas o tym, jaka aura będzie panowała w wybranym przez nas dniu oraz spodziewaną w nim temperaturę powietrza (najwyższą i najniższą).

Warto wspomnieć przy tym, że istnieje także możliwość sprawdzenia prognozy godzinowej, co przydaje się szczególnie wtedy, gdy jesteśmy gdzieś umówieni i chcemy sprawdzić, czy nie zaskoczy nas na spotkaniu żaden deszcz czy burza.

Mimo że Weather 2x nie jest za darmo, kosztuje w AppStore tylko 0,79€. Jeżeli zatem macie dość bardzo ubogiej wersji stacji meteo w iOS-ie, powinniście bez wątpienia zainteresować się opisywaną przez nas aplikacją.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button