Wave Launcher – świetna aplikacja dla fanów „tuningu” smartfonów

Śmiało można powiedzieć, że użytkowników smartfonów można podzielić na dwa różne typy. Jeden stanowią osoby, które w telefonach używają jedynie podstawowych funkcji, nie przejmując się „wewnętrznym” wyglądem telefonu. Drugi typ ludzi jest zupełnie przeciwny i zalicza się do nich wszystkich, którzy wręcz nienawidzą, gdy ich urządzenie wygląda standardowo. To właśnie dla takich osób stworzona została aplikacja Wave Launcher pozwalająca na swego rodzaju upiększenie naszego sprzętu.

Wave Launcher to program tworzący na naszym telefonie bardzo dobrze wyglądający pasek skrótów, w którym zamieścić można maksymalnie 12 aplikacji.

Oczywiście tego typu programów w Android Markecie jest cała masa, jednak Wave Launchera wyróżnia to, że można go używać nie tylko mając włączone w danym momencie menu główne. Oznacza to, że z paska skrótów utworzonego przez tę aplikację możemy korzystać na przykład przeglądając internet bądź też grając w grę.

O tym, kiedy pasek narzędzi ma pojawić się na naszym ekranie, decydujemy, oczywiście, my sami. Możemy ustawić, by pasek pojawił się gdy „wysuniemy go” z góry, dołu, a także prawego bądź lewego boku.

Jeszcze do niedawna osoby, które ustawiały wysunięcie paska z dołu mogły mieć problem ze sprawnym wysyłaniem sms-ów, jednak w najnowszej wersji Wave’a problem ten został już rozwiązany (sami ustawiamy obszar aktywacji paska).

Warto także wspomnieć, że aplikacje typu Wave Launcher powinny być instalowane tylko na w miarę dobrych telefonach. Program potrzebuje bowiem około 25 MB pamięci operacyjnej.

Aplikacja „Wave Launcher” jest płatna. Można ją ściągnąć z Android Marketu za niecałe siedem złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button