Voxer – walkie-talkie na smartfony

Walkie-talkie było kiedyś zabawką, którą chciał mieć każdy. Wydawać by się mogło, że czasy się zmieniły i obecnie – w dobie internetu i telefonów komórkowych – nikt nie chce już komunikować się za pomocą charakterystycznych urządzeń z antenką. Nic jednak bardziej mylnego, bowiem w Google Play i AppStore coraz popularniejsza staje się aplikacja Voxer, dzięki której można mieć wrażenie, że główna idea walkie-talkie nie umrze jeszcze przez wiele lat.

Mimo że każdy z naszych Czytelników kojarzy zapewne walkie-talkie, bez wątpienia już we wstępie musimy napisać nieco więcej o samym pomyśle na aplikację Voxer. Otóż opisywany w tym wpisie program powstał po to, by jego użytkownicy mogli wysyłać do siebie krótkie wiadomości głosowe. Wszystko to oczywiście w nowoczesnej, kolorowej formie.

Do najważniejszych zalet programu należy zaliczyć fakt, iż posiada on dość prosty w obsłudze interfejs, z używaniem którego nie ma się najmniejszego problemu, nawet podczas pierwszych minut korzystania z aplikacji. Warto też napisać, że Voxera używać możemy zarówno korzystając z internetu operatora, jak i bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co zdecydowanie ogranicza koszty używania tego „głosowego komunikatora”.

Smartfonowa wersja walkie-talkie umożliwia nam, oczywiście, także tworzenie własnej listy kontaktów, dzięki czemu możemy w bardzo szybki sposób wysłać wiadomość znajomemu (bądź wielu znajomym) w dosłownie każdej chwili.

Niestety, póki co program jest mało popularny w naszym kraju, tak więc ciężko jest trafić nawet na dwóch/trzech kolegów z „reala”. Mimo wszystko uważamy, że warto zainteresować się opisywanym w tym wpisie produktem, gdyż jest on dość ciekawą alternatywą dla tych, co szukają czegoś innego od GG czy Skype’a.

Samo pobranie Voxera z Google Play czy AppStore nic nie kosztuje, jeśli więc macie ochotę przetestować możliwości nowoczesnego walkie-talkie, to nie pozostaje nam nic innego, jak Was do tego zachęcić!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button