Twin It! – czas rozpocząć poszukiwania!

Chcecie pobawić się w poszukiwaczy, lecz nie skrzyń ze złotem, a kolorowych wzorków? Wypróbujcie Twin It! Lubicie rywalizację i chcielibyście udowodnić znajomym, że jesteście od nich dużo bardziej spostrzegawczy? Po raz kolejny wypada napisać to samo…wypróbujcie Twin It!

Twin It to gra na spostrzegawczość podobna do tych, jakie bardzo często umieszcza się w czasopismach dla dzieci. W produkcji z tego wpisu zadaniem osoby grającej jest znalezienie określonej teksturki spośród wszystkich, jakie znajdują się na bogatej w kolorowe wzorki planszy. Na pozór cel wydaje się prosty do zrealizowania. Każdy, kto jednak chociaż raz zagra w Twin It przekona się, że pozory bywają niezwykle mylące, zgodnie ze znanym powiedzeniem.

Do dyspozycji mamy w opisywanej apce trzy tryby rozgrywki. W jednym musimy „wyczyścić” cały level w jak najkrótszym czasie, w jeszcze innym rywalizujemy ze znajomymi na tym samym urządzeniu w podobny sposób, co w rozgrywce pojedynczej. Dostępna jest także…kooperacja, czyli poszukiwanie określonych wzorków przy pomocy znajomków.

Jak to zwykle bywa w przypadku gier logicznych, Twin It nie charakteryzuje się bardzo ładnie wyglądającą oprawą graficzną. Mimo to, uważam, że warto się zainteresować tą produkcją. Po pierwsze, potrafi zabić nudę nie tylko jeden czy dwa razy, a po drugie –  pozwoli nam miło spędzić czas ze znajomymi, kiedy zabraknie nam już tematów do rozmowy.

Twin It do pobrania za €1, 79 w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button