TuneIn Radio – ponad 40 tysięcy stacji radiowych w jednej aplikacji

Nie wyobrażasz sobie dnia bez muzyki puszczanej w Twojej ulubionej stacji radiowej? Nie posiadasz w smartfonie wbudowanego radia, a audycja, którą uwielbiasz zawsze jest wtedy, gdy jeździsz do pracy autobusem? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to wiedz, że Twoje problemy z dostępem do stacji radiowych właśnie się skończyły. A wszystko dzięki świetnej i niezawodnej aplikacji TuneIn Radio.

Dzięki TuneIn Radio możesz nie tylko słuchać lokalnych, polskojęzycznych stacji radiowych, lecz także wybierać idealną dla Ciebie stację z oferty liczącej sobie ponad 40 tysięcy pozycji.

Wyszukiwanie interesujących nas stacji jest niezwykle proste i bardzo wygodne. Możemy wybrać folder zawierający wszystkie lokalne radia bądź też skorzystać z opcji i wyszukiwać stacji, wybierając najpierw odpowiednią kategorię tematyczną (news, rock, POP, sport itp.).

Oczywiście program oferuje też tworzenie własnych list ulubionych przez nas stacji. Dzięki temu możemy przy pierwszym uruchomieniu programu stworzyć listę wszystkich interesujących nas pozycji i nigdy więcej nie zawracać już sobie głowy wyszukiwaniem.

Do innych ciekawych i bardzo ważnych funkcji oferowanych przez TuneIn Radio zaliczyć trzeba bez wątpienia możliwość sprawdzania ramówki danej stacji radiowej, a także ustawienia alarmu, który przypomni nam o zbliżającym się w radiu programie.

Tych, co lubią słuchać muzyki przed snem z pewnością zainteresuje natomiast opcja umożliwiająca automatyczne wyłączanie aplikacji po określonym przez nas czasie.Godna polecenia jest też funkcja nagrywania wybranych przez nas audycji.

Oczywiście, program TuneIn Radio nie może prawidłowo funkcjonować bez połączenia z internetem. Aplikacja przyda się więc tylko tym, co mają dostęp do sieci Wi-Fi lub posiadają taryfę z nielimitowanym internetem w telefonie.

TuneIn Radio w Android Markecie i AppStore dostępny jest za darmo, choć istnieje też możliwość wykupienia wersji pro.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button