True Skate – wskocz na deskę

Jeżeli szukacie naprawdę dobrej gry o tematyce związanej z deskorolką, True Skate będzie idealnym rozwiązaniem. Produkcja została tak zaprojektowana, aby jak najlepiej odzwierciedlać wszystkie siły działające na deskę. Co prawda w grze nie wcielamy się w rolę żadnego wybranego zawodnika, jednak wydaje mi się, że to nawet lepiej – możemy skoncentrować się na sterowaniu.

Jeżeli chodzi o oprawę wizualną aplikacji, jestem pod sporym wrażeniem. Autorzy (studio True Axis), zadbali o to, byśmy dokładnie widzieli szczegóły pokonywanych przeszkód i wczuli się maksymalnie w skatepark. Do naszej dyspozycji oddano wszystkie możliwe obiekty, które nie są mi znane z profesjonalnej nazwy. Wśród nich znajdziemy między innymi: podjazdy, schody, barierki, ściany.

Tutorial w grze jest wyjątkowo rozwinięty. Ja, po około 20 minutach z niego zrezygnowałam, by dowiedzieć się więcej o możliwościach samej aplikacji. Trochę żałuję, bo w normalnym trybie gry miałam problemy z wykonaniem niektórych tricków, które na wstępie były świetnie tłumaczone. Na szczęście do tutorialu można powrócić w każdej chwili.

Wśród tricków (których nazwy oczywiście nie znam), znalazło się wiele naprawdę wymagających i zaawansowanych sztuczek. Obracanie deski w powietrzu to jeszcze nic – jazda po ścianach daje świetne odczucia, a oprawa dźwiękowa sprawia, że czujemy się, jakbyśmy faktycznie uczestniczyli w akrobacjach.

Sterowanie – przyznam, że początkowo byłam sceptycznie nastawiona. Po kilkunastu minutach zabawy stwierdziłam, że to jedno z lepszych rozwiązań, z jakimi się do tej pory spotkałam. Wszystko odbywa się za pomocą gestów. Odpychanie się od ziemi to zasługa przeciągania palcem z góry na dół. Świetna zabawa dla każdego. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
True SkateTRUE AXIS PTY LTDGames9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button