Truck Simulator 3D – parkowanie ciężarówką nie jest takie proste

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób kierowcy ogromnych ciężarówek są w stanie zmieścić się w wąskich uliczkach, lub wykonać manewr parkowania, lub skręcania na rondzie? Dzięki aplikacji Trucker Parking 3D sprawdzisz na własnej skórze jak ciężką pracą jest uprawianie zawodu kierowcy ciężarówek. Jesteście chętni na jazdę wielką maszyną?

W produkcji dostępnych jest kilka rodzajów ciężarówek, różniących się poszczególnymi parametrami, jak na przykład maksymalna prędkość, reakcja na nasze sterowanie i wieloma innymi. Po zdecydowaniu się na dowolny pojazd, zaczynamy trening jazdy za dużym kółkiem. Początkowo uczymy się sterowania autem. Otrzymujemy informacje o lokalizacji pedału gazu, hamulca, skrzyni biegów (jazda na przód oraz wsteczny) oraz kierownicy. Po szkoleniu podstawowym, przechodzimy do praktyki. Musimy zaparkować wielki pojazd w określonym strzałkami miejscu. Już po kilku pierwszych sekundach dowiecie się, że sterowanie takim wehikułem jest potwornie trudne. Należy jechać bardzo powoli i delikatnie operować kierownicą, aby nie spowodować kraksy.

Do przejścia mamy bardzo duża ilość leveli. Jak się zapewne domyślacie, zaczynamy od banałów, które z każdym kolejnym etapem stają się zmorą, bo jak skręcić taką ,,kolumbryną” w wąskiej drodze bez zniszczenia czegokolwiek? Dotknięcie choćby najmniejszej przeszkody skutkuje porażką i koniecznością powtórzenia planszy.

Aplikacja Trucker Parking 3D z pewnością nie jednego nauczy szacunku do kierowców samochodów ciężarowych.

Pobierz Trucker Parking 3D za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button