Trio – kolejna godna uwagi gra logiczna

Gry logiczne stają się coraz popularniejsze wśród użytkowników smartfonów, co jest raczej pozytywną informacją. A skoro wszystko wskazuje na to, że również i wielu naszych Czytelników lubi od czasu do czasu rozruszać swoje szare komórki, postanowiliśmy opisać w dzisiejszym wpisie grę Trio, którą powinien zainteresować się każdy prawdziwy fan produkcji logicznych.

Zasady rozgrywki w aplikacji Trio ciężko jest wytłumaczyć. W samej grze do dyspozycji gracza jest 81 kart, które dzielą się na cztery rodzaje w zależności od tego, co zawierają. Zadaniem gracza jest natomiast dopasowanie poszczególnych kart w taki sposób, by połączyć takie same lub całkowicie się od siebie różniące.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że tego, że nasz opis reguł nie pomógł Wam wiele, na szczęście autor Trio postanowił do swojego mobilnego produktu dodać tutorial, dzięki któremu każdy może nauczyć się zasad opisywanej gry. Przejdźmy więc do opisu innych cech aplikacji stworzonej przez naszego rodaka, Artura Barcickiego.

Sama gra Trio posiada dwa tryby rozgrywki. W pierwszym, to jest ClassicTrio, dysponujemy dwunastoma kartami z całej talii, a naszym zadaniem jest szukanie Trio (3x karty z takimi samymi bądź różnymi atrybutami) do momentu aż wykorzystamy wszystkie karty i nie będzie już możliwości ułożenia specjalnego układu.

Jeśli chodzi natomiast o drugi tryb, czyli TrioChallenge, to tutaj rozgrywka jest zdecydowanie krótsza, gdyż polega jedynie na znalezieniu wszystkich możliwych Trio z grona jedynie dwunastu kart.

Podsumowując, można napisać, że aplikacja Trio to świetna propozycja dla wszystkich fanów gier logicznych, którzy nie lubią instalować aplikacji na przysłowiowe pięć minut. Co bardzo ważne, opisywana w tym wpisie gra jest całkowicie za darmo, możecie więc ją zainstalować i przetestować, nic na tym nie tracąc.

Strona gry Trio w sklepie Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button