Tree Jumper – poskacz po drzewie

Gry polegające na skakaniu i zbieraniu różnych przedmiotów są bardzo popularne wśród graczy, o czym może świadczyć chociażby duża ilość pobrań takich gier, jak w miarę świeży NinJump oraz klasyczny już Icy Tower. W dzisiejszym wpisie postaramy się przedstawić Wam kolejną produkcję, w której skakanie jest najważniejszym elementem. Drodzy Czytelnicy, przed Wami Tree Jumper.

Główną bohaterką opisywanej przez nas gry jest sympatyczna, niebieska wiewiórka, która – tak samo jak jej krewniacy – uzależniona jest od orzechów i stara się za wszelką cenę zebrać ich dla siebie jak najwięcej. Aby jednak tego dokonać, nasza postać nie może siedzieć bezczynnie, lecz musi wykazać się nie lada zwinnością i skakać po gałęziach bardzo wysokiego drzewa.

Oczywiście, po drodze czekają na niebieską wiewiórkę różnego rodzaju przeszkody, takie jak chociażby zapadające się drewniane elementy oraz inni mieszkańcy lasu, do których można zaliczyć między innymi pszczoły, ptaki, a nawet węże.

Jeśli chodzi o sterowanie, to zostało ono rozwiązane w Tree Jumper w dość oryginalny sposób, gdyż umożliwia ono na skakanie z gałęzi na gałąź przy pomocy czujnika ruchu zamontowanego w smartfonie. Nie musicie więc w opisywanej przez nas grze martwić się tym, czy w odpowiednim momencie naciśniecie przycisk skoku. Po prostu Wasze zadanie polega tylko (albo aż) na wybraniu odpowiedniego kierunku „wycieczki” niebieskiej bohaterki.

Pisząc o Tree Jumper, warto wspomnieć jeszcze o występujących w nim tzw. power-upach, dzięki którym jesteśmy w stanie w efektywny sposób pozbywać się wrogów oraz osiągać jeszcze lepsze rezultaty na koniec gry.

Moglibyśmy jeszcze napisać o oprawie graficznej w produkcji studia WaveCrest Entertainment. Wystarczy jednak zobaczyć screeny i obejrzeć filmik i wszystko staje się jasne, dlaczego tak wiele osób zdecydowało się już na pobranie Tree Jumpera.

Aplikację z niebieską wiewiórką w roli głównej możecie pobrać z AppStore i Google Play. Cena gry nie przekracza czterech złotych i – co bardzo ważne – można ją przed kupieniem przetestować (dotyczy tylko Androida).

Zakłady bukmacherskie

Back to top button